מאות ילדים מכל רחבי הארץ הגיעו לאודישנים של העונה השלישית "בית ספר למוסיקה", אך רק 16 מהם יזכו להיכנס לתמונת המחזור הבאה של בית הספר ויהנו מליווי אישי של מורי בית הספר: קרן פלס, רוני דלומי, שרית חדד ויהורם גאון (אשר קודם לתפקיד סגן מנהל). בתכנית הבכורה של העונה החדשה ששודרה הערב (א'), זכינו להכיר את שמונת הילדים הראשונים שכבר הבטיחו את מקומם בעונה החדשה. קבלו את כל הביצועים שלהם: 

לורן יודיצקי

ברגע שלורן יודצקי נכנסה אל האולפן המשפט הראשון שנזרק לאוויר היה: "וואו איזה פרץ של אנרגיה". מה שהם לא ידעו זה שזאת רק ההתחלה והאנרגיה שלה רק תלך ותתגבר ברגע שהמילים שלה יהפכו לשירה. אחרי שסיפרה להם מעט על עצמה לורן פצחה בשיר "יום יבוא" והשאירה את כל הנוכחים באולפן פעורי פה. 

 נועם דדון

אפשר להגיד שהפתגם הידוע "מים שקטים חודרים עמוק", נכתב על נועם. הילד הביישן הזה עלה לבמה וכבר בבית הראשון של השיר "יש בי אהבה", שבחר לבצע הוא יצר צמרמורת המונית ואף גרם לשרית חדד כמעט להתעלף בכיסא מרוב ריגוש. כמו שהשיר שלו אומר, אין ספק שיש בו אהבה, היא נוגעת ובמקרה הזה היא גם לגמרי ניצחה. 

שירה פריימן 

כשפוגשים לראשונה את שירה מבינים שההורים שלה לא יכלו לדייק יותר בבחירת השם שלה, עכשיו רק חסר שנגלה לאורך העונה שהשם האמצעי שלה הוא "נגינה". ילדת הפלא הזאת עלתה לבמה ובהמון בגרות ורוך עשתה ביצוע בלתי נשכח לשיר "השיר על הארץ" והכל בליווי נגינת סקסופון. 

עוזיה צדוק

כשעוזיה עלה לבמה והציג את עצמו לצוות המורים ומנהל בית הספר, הם חשבו שהדבר הכי מסקרן לגביו זה שהוא הילד השמיני למשפחה בת11 ילדים. אבל אז המשפחה לקחה צעד אחורה, עוזיה נותר לבד על הבמה, פצח בשיר "אם יש גן עדן" והוכיח שלא משנה כמה ילדים סובבים אותך כשמדובר במשהו מיוחד זה פשוט בולט החוצה. 

אורי ונועם כל-טוב

החיוך השובב של האחים המוסיקליים אורי ונועם אמנם כבש את ליבם של המורים והמנהל, אבל אין ספק שמה שהכניס אותם לנבחרת היה הביצוע המדוייק שעשו לשירו של נתן אלתרמן "שיר ערש". ואם גם אתם שאלתם את עצמכם - למה הם שרים יחד ולא מעדיפים לגרוף את התהילה לחוד? בטח תשמחו לדעת שהסיבה היא שהשניים נהנים יותר משירה משותפת שיוצרת הרמוניה מוסיקלית טובה יותר. או כמו שאמרו חכמים: "השלם גדול מסך חלקיו". 

 אנאל דאון

כשאנאל עלתה לבמה היא הבהירה מהר מאד שהיא לא הגיעה לתכנית כדי לדבר, היא הגיעה בשביל לשיר. השירה שלה הייתה כל כך מיוחדת שכבר בבצוע הראשון היא גרפה מחמאות רבות מצוות המורים והמנהל, מה שאולי היה הסיבה ללבקשה שלהם שתשיר להם שיר נוסף רגע לפני שהיא יורדת מהבמה. 

 רוני מדואל

עוד לפני שהתחילה לשיר קרן פלס הגדירה את רוני כ"מלאכית קטנה", אבל הקסם הגדול באולפן התרחש כשהיא פצחה בביצוע עוצר נשימה לשיר "מכל האהבות". אחרי שגרפה מחמאות מרגשות מצוות המורים וממנהל בית הספר, לנו נותר רק לחכות ולראות מה מצפה לרוני בהמשך שנת הלימודים.

יאיר נהון

אחרי שעלה לבמה וסיפר לצוות המורים ולמנהל בית הספר על האהבה הגדולה שלו לתאטרון ולעפרה חזה, יאיר פצח בשיר "אצלנו בגן" והוכיח שעם כל הכבוד לתחביבים האחרים שלו, האהבה שלו לשירה היא הדבר האמיתי. עכשיו כשהוא התקבל לבית הספר, לפחות אפשר לנשום לרווחה מכך שלא תהיה לו ברירה אלא לנצל לטובה את קול הפעמונים שלו.

 

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק של "בית ספר למוסיקה"

 "בית ספר למוסיקה" - ראשון ושלישי, 21:00