"כולי הייתי מלא בתקוות, חשבתי שאתרגש חבל על הזמן", סיפר דור אפרים אחרי שסיים את הסולו המרגש על הבמה. "זה כיף גדול, מאוד מרגש. נותן לך כוח להמשיך ולעשות את זה יותר טוב", חיזקה אותו גאיה.

"בזכות התכנית למדתי לאהוב את עצמי"

לאחר ערב מלא בחוויות שסיכם עונה שלמה ומרגשת, ילדי המחזור השני עצובים להיפרד ובעיקר שמחים על ההזדמנות שניתנה להם: "זאת הייתה חוויה נהדרת לעבוד עם המורים, זה היה ממש כיף", הודה אדי שוקחה וחברו נדב פרץ הוסיף: "חבל שזה הסתיים, כמעט בכיתי. בזכות התכנית למדתי לאהוב את עצמי ולהעריך דברים לטובה".

מי שצפה במהלך העונה זכה לראות את הילדים מבצעים כמה מהקלאסיקות הגדולות של הזמר הים תיכוני, דבר שכלל איננו מובן מאליו: "הצירוף הזה הפלאי, של ילדים קטנטנים ששרים טקסטים של לאה גולדברג", סיכם המורה יהורם גאון, "כשזה נפגש עם איזה קול של ילד תמים שעוד לא חטא, הצירוף הזה הוא פלאי שלא יכול שלא לרגש".

"תעשו כבוד לבאר שבע"

ומה חושבים ההורים? מאיר בוחבוט, אביה של המצטיינת אגם, התמלא גאווה לראות את בתו צומחת ומתפתחת במהלך השתתפותה בתכנית: "הכוחות האלה שהיא הביאה על הבמה זה בטוח משה, היא הייתה חוזרת מהשיעורים איתו מלאת אהבה ומלאה באנרגיות ושמחה. היא הייתה מגיעה לכאן עם הרבה הרבה כיף. זה מה ששכנע אותנו שהיא בדרך הנכונה".

פספסתם את הפרק? אירוע סיום העונה מחכה לכם לצפייה ישירה