ההכנות לקראת צילומי העונה השלישית של "בית ספר למוסיקה" כבר החלו, המתמודדים מתרגשים לקראת האודישנים ועוד יותר מתרגשים לגלות מי יהיו המורים שילוו אותם במהלך הלימודים. אל קרן פלס ויהורם גאון, המורים הותיקים, יצטרפו שרית חדד ורוני דלומי וביחד עם צביקה הדר הם יפתחו את שערי בית הספר לתלמידי המחזור החדש.

"בית הספר למוסיקה" שודרה לראשונה בישראל ב2011, והפכה במהרה לתכנית המוסיקה הנצפית ביותר בכל הזמנים. את שולחן המורים פקדו במהלך מחזור הלימודים הראשון והשני של התכנית מתי כספי ומשה פרץ. תלמידי המחזור השלישי יזכו ללמוד ממורות חדשות ומובילות בתחומן, "אני מאוד שמחה לקחת חלק ב"בית-ספר למוסיקה" ולפגוש את המתמודדים הצעירים", מספרת בהתרגשות שרית חדד, "אני תמיד שמחה להיות חלק מתכנית העוסקת במוזיקה".

המורה הצעירה ביותר בשולחן המורים תהיה רוני דלומי, שודאי תוכל להזדהות עם ההתרגשות הרבה של המתמודדים. "אני מאוד מתרגשת לקחת חלק בעונה החדשה של "בית ספר למוסיקה" וזה כבוד גדול עבורי להיות חלק מצוות המורים", מספרת דלומי, זוכת העונה השביעית של "כוכב נולד".

רוני דלומי בהופעה חיה (תמונת AVI: mako)
הופעה חיה ושיחה מתוך מיוזיקפה | תמונת AVI: mako

צילומי התכנית צפויים להיערך בקיץ הקרוב עם פתיחת שלב האודישנים. עכשיו שבית הספר מוכן לקראת המחזור השלישי עם מיטב המורים, אנחנו כבר יכולים להתחיל להתרגש.

>> מתגעגעים ללימודים? צפו בכל התכניות של "בית ספר למוסיקה"