חלק נכבד מההצלחה של תלמידי שנה א' במחזור הראשון של "בית ספר למוסיקה" נזקף למשפחות של התלמידים, שמלוות אותם ותומכות בהם. הבוקר הגיעו האחים של שלושה מהתלמידים, דניאל דרחי, ליבי פנקר וקטלין אליגדו, לתכנית הבוקר "יום חדש" כדי לספר איך זה נראה מהצד שלהם.

מתברר שהם לא מקנאים באחים שלהם, למרות שחלקם אפילו הופיעו במבחני הקבלה: "אני הייתי עם אחותי, ולמרות שזה קצת מבאס אני יודעת שהיא יותר טובה ממני בשירה", אומרת ים המבר. "בסופו של דבר, אי אפשר שתי אחיות באותה תכנית. אך כמובן שאני מעודדת אותה, וזה לא עשה בינינו שום מתחים".

"גם אני קצת התבאסתי, אבל כששמעתי הוא התקבל מאוד שמחתי ואני מפרגן לו בכל הכח שאפשר", מוסיף דור דרחי. "אנחנו מתכוונים למה שאנחנו אומרים: הם אחים שלנו. כשהוא שר על הבמה, אני מרגיש שאני שר יחד איתו".

לעומתם, שחר פנקר אף פעם לא התכוון ללכת לכיוון של המוסיקה, אבל הוא תמיד ידע שאחותו מוכשרת: "יש לה המון כישרון. אני גאה בה. מוסיקה זה חלק מהותי אצלנו בבית, גם אמא שלי ואחותי הקטנה שרות", הוא אומר. "קטלין היא הכוכבת במשפחה", מסכמת הייזל אליגדו. "לעומתה, אני מתעסקת בציור ומתחבאת מאחורי הדף שלי". אז מי הפייבוריטים של כל אחד מהם? תתפלאו, אבל התשובות מפתיעות. צפו בראיון המלא.

"בית ספר למוסיקה", מסיבת הסיום, רביעי ושבת בשעה 21:00