>> צפו בקליפ המלא והחגיגי!

לקראת העונה העשירית של "כוכב נולד", ורגע לפני מסיבת הסיום של "בית ספר למוסיקה", הכוכבים הגדולים של כל העונות חברו לפרויקט משותף של "שיר העשור". למעשה, זו תהיה הפעם הראשונה שישירו יחד נינט טייב ושירי מיימון, הראל מויאל והראל סקעת ועוד.

בקליפ ישתתפו נינט טייב זוכת העונה הראשונה, שירי מיימון, שי גבסו, הראל מויאל, הראל סקעת, יהודה סעדו, ג'קו אייזנברג, מארינה מקסימיליאן בלומין, בועז מעודה, לי בירן, רוני דלומי, דיאנה גולבי, עידן עמדי וחגית יאסו, זוכת העונה האחרונה.

"זה באמת מרגש", מספר צביקה הדר לאדר גולד. "מה שאני לא יגיד יישמע קלישאתי, אבל זה ככה", הוא אומר. "יש כאן לאנשים מכנה משותף מאוד גדול ומשמעותי בחיים שלהם", אומר ליבי רן. "עבורנו החלוצים זה הכי ישן", מודה שירי מימון, ומקבלת חיזוק מנינט: "זה מטורף. זה כאילו יזכרו אותנו לעד".

סקעת: "בעידן שלנו לא היו מצלמות בכל חור"

אבל מה ההבדל בין הכוכבים החדשים לאלו שהיו שם בעונות הראשונות? אם שואלים את הזמרים, מסתבר שיש הרבה כאלה: "בעידן שלנו לא היו מצלמות בכל חור, אז כל פריים מתועד זה ממש קטע", מספר הראל סקעת.

בנוסף גם הספיקו הכוכבים להיזכר במה שהם עשו בזמן שעבר: אלבומים חדשים, ילדים קטנים, חתונה ולא מעט חוויות. "כוכב נולד כל הזמן הרגיש כמו הבית", מודה מימון. "זה חלק מהחיים שלנו", מסכמת מרינה מקסימיליאן בלומין.

לבסוף הם גם מצאו זמן לתת טיפים לכוכבים הבאים, וצביקה הדר אפילו מגלה את הסוד מאחורי "כוכב נולד": "אם אני מרגיש וואו כשמישהו שר, כנראה שגם אצל מישהו בבית ההרגשה דומה". צפו בתיעוד מאחורי הקלעים, והצטרפו אלינו ביום שבת בשעה 21:00 לשידור הקליפ המלא.