התלמידים המוכשרים של "בית ספר למוסיקה" אמנם עומדים לסיים את שנת הלימודים הראשונה, אך הם יישארו במסגרת לימודים וימשיכו לפתח את היכולות שלהם. בימים האחרונים הם עברו עם המורים שיעורים לקראת מסיבת הסיום, וגם זכו לבצע איתם דואטים מיוחדים.

כל הכבוד למישל ויהורם

התלמיד מישל כהן זכה למחמאות רבות לכל אורך הדרך שלו ב"בית ספר למוסיקה". כזכור, כבר במפגש עם ההורים סיפר המורה יהורם גאון עד כמה הוא גאה בילד, ומנבא לו עתיד בתחום.

לפני שהם נפרדים קיבל מישל הזדמנות פז לבצע עם יהורם דואט לשיר "כל הכבוד", אותו כתב דן אלמגור ללחן של דובי זלצר. מישל כבר יודע היטב כיצד להתמודד עם קלאסיקות ישראליות מן הסוג הזה, וגם הפעם הוא לא אכזב.

אז האם "התלמיד עלה על המורה", כמו שאמר מתי כספי? צפו בביצוע המלא.

>> לחצו כאן והורידו את הדואט למחשב בחינם

משה פרץ והילדים

לא פחות משלושה תלמידים של המורה משה פרץ קיבלו מהועדה הפדגוגית כרטיס למסיבת הסיום של "בית ספר למוסיקה": דניאל דרחי, שי המבר וליבי פנקר.

כל אחד מהם למד הרבה מהמורה, ואת המחמאות אפשר היה לשמוע גם בקרב המורים. מלבד שי, שסיפרה עד כמה משה מהמם, הצטרפו גם דניאל וליבי ונראה שיהיה להם קשה להיפרד ממנו.

הדואט שבחרו לבצע היה לשני להיטים מוכרים במיוחד של פרץ: "מהשמיים" ו"אש". את שניהם הוא כתב והלחין בעצמו, אז נראה שלדור הבא יש ממי ללמוד.

>> לחצו כאן והורידו את הדואט למחשב בחינם

שלו וקרן שרים לאסף

הקשר המיוחד בין שלו מנשה למורה קרן פלס נבנה לא רק מעצם היותם שכנים במושב חופית, אלא פשוט מתחומי עניין משותפים רבים.

במהלך המפגש בבית של שלו סיפרה קרן עד כמה היא מעריצה את חוש האמנות שלו, והחמיאה לו על הכשרונות הרבים.

בשיעור האחרון שלהם ביצעו קרן ושלו את "שיר לאסף" אותו כתבה והלחינה המורה, והתשואות בקהל הוכיחו שיש לה על מי לסמוך בתור פרטנר.

>> לחצו כאן והורידו את הדואט למחשב בחינם

קטלין ומתי בלי יגון וצער

כל השירים שבחר המורה מתי כספי עבור קטלין אליגדו היו בקריטריונים הגבוהים ביותר. גם הפעם לא החליף הצמד את האג'נדה, ובחר לבצע דואט לשיר "בצער לא רב ביגון לא קודר" אותו כתב לא אחר מאשר חנוך לוין, והלחין מתי בעצמו.

במהלך השבוע האחרון עבדו קטלין והמורה הצמוד על מסיבת הסיום, אך בין לבין גם הספיקו להיזכר בחוויות המשותפות שלהם. קטלין החמיאה למתי על הטכניקות שלימד איתה, ומתי מצידו סיפר עד כמה הוא מפרגן לתלמידה הצעירה.

>> לחצו כאן והורידו את הדואט למחשב בחינם

"בית ספר למוסיקה", מסיבת הסיום, שבת בשעה 21:00