קיץ. את מספר הירידות לים ולבריכה כבר אי אפשר לספור, בטח לא את מספר הפעמים שכל מה שהתחשק לך לזרוק על עצמך זה מכנסיים קצרצרים או חצאית עם כמה שפחות בד. באופן כמעט מתבקש בקיץ, סכיני הגילוח הופכים לחברינו הטובים ביותר. אילו פעולות פשוטות יכולות למקסם את הפעולה הכל כך אלמנטרית הזו? להלן כל הפרטים.

1. ניקוי ושטיפה של העור הכרחיים לפני שניגשים לגילוח. מכיוון שהפעולה מעמידה את העור במצב יחסית פגיע וחשוף לחיידקים - חשוב לא לזלזל במלאכת ההכנה. כל מה שצריך לעשות זה לשטוף את העור במעט מים וסבון ולצאת לדרך.

via GIPHY

2. אם אתן חוות גירוי חוזר של העור לאחר הגילוח, ייתכן ואתן סובלות מרגישות לדלקת זקיקי השערה. במקרה כזה השטיפה חשובה במיוחד ועדיף לבצע אותה עם סבון ייעודי אנטי-בקטריאלי. מומלץ לחזור על הפעולה אפילו פעמיים כדי להיות בטוחים שהשטח מוכן לפעולה. אם אתן רואות שהנטייה לדלקת חוזרת על עצמה נסו למרוח משחה אנטיביוטית אפילו לפני הופעת הפצעים. אם גם זה לא עוזר נסו למצוא פתרון אחר וארוך טווח לנושא הסרת השיער מכיוון שהרגישות כנראה לא תחלוף.

A post shared by Gillette Venus (@gillettevenus) on


3. אל תתפתו לגלח עם סכין לא נקייה, בטח אם היא חלודה או הייתה בשימוש של מישהו אחר. אפילו שאריות שנראות לא מזיקות כמו שערות ותאי עור יכולות ליצור על הסכין מרבץ של חיידקים ומזהמים. מה עושים? שוטפים את הסכין מיד לאחר הגילוח ולא פחות חשוב מכך - מייבשים אותה. לאחר מכן אחסנו את הסכין במקום נקי ויבש, כך תדאגו שהיא תעמוד בסטנדרטים הראויים גם לפעם הבאה.

via GIPHY

4. מכירות את תחושת היובש שמלווה את הגילוח? אפשר למנוע אותה בקלות על ידי מריחה של קרם לחות. מכיוון שהמים, הסבון והתהליך עצמו מייבשים את העור אין סיבה שלא לספק חזרה לעור קצת מהלחות שאבדה.

A post shared by frank body (@frank_bod) on

5. בצעו את הגילוח בצורה עדינה שתמזער את האפשרויות לפציעה של העור.

via GIPHY

6. "שרינג איז קרינג" היא קלישאה שיפה אולי לתחומים אחרים של החיים. בכל מה שקשור לגילוח - שמרו את הסכין שלן רק לעצמכן. העברה של סכינים היא פתח פורה לסיכונים זיהומיים.

A post shared by Gillette Venus (@gillettevenus) on


גילוח הוא שיטת הסרת השיער העדיפה כי בניגוד לשיטות אחרות: הוא אינו מכאיב, מהיר וקל ומאפשר לך להיות ספונטנית בכל הזדמנות. המותג Gillette Venus מציע מגוון מכשירים, סכינים וג'ל לגילוח אשר עוצבו במיוחד למאפייני הגוף הייחודיים של האישה ומתאימים לכל הצרכים שלה. בין המכשירים תוכלו למצוא את Venus Swirl - המכשיר הטוב ביותר לגילוח חלק ונעים מאי פעם לנשים. רוצות לקחת חלק בפעילות הכי ספונטנית ברשת? כל הפרטים כאן >>