1. "באטמן, תעצור בצד"

אנחנו מניחים ששוטרי התנועה נאלצים להתמודד עם כל מיני טיפוסים צבעוניים על בסיס יומיומי, אבל אנחנו גם בטוחים שהסרטון הזה מתעד את הטיפוס הכי צבעוני שעלה על הכביש אי פעם (טכנית הוא לבוש שחור, אבל אל תהיו קטנוניים). השוטרים האלה קלטו למבורגיני שחורה עם נהג משונה, ואז הבינו שהוא לא משונה – הוא פשוט באטמן. אתם יודעים, הגיוני בסך הכול. כצפוי, לא הייתה סיבה לחשוש לגורלו של גיבור-העל: הוא עשה כמו פוזות למצלמה, נפרד לשלום ועלה על ההגה בלי שום דו"ח. מה זאת אומרת למה, כי הוא באטמן.

2. חוק וסדר

הנהגים הישראלים אוהבים להתלונן על הנהיגה בארץ, כשכולם אשמים – הנהגים האחרים, סידורי התנועה ואפילו הולכי הרגל. היינו פוטרים את הטענה הזו כשטות, אבל הסרטון הזה גרם לנו לחשוב פעמיים – אם בחו"ל אפילו הציפורים (!) חוצות את הכביש רק במעבר חצייה, יכול להיות שמשהו בישראל באמת לא בסדר?

3. איך מטאור אחד מעז

מפחיד לנהוג כשמזג האוויר בחוץ סוער, אבל לפעמים זה משתלם – כמו במקרה של הנהג הבא, שתפס במצלמת הרכב שלו מטאור נופל. כן, מה שקראתם – ברק אדיר האיר את השמיים, ואז מטאור זוהר חצה אותם בדרכו מטה. אנחנו מקווים שהוא לא נפל על כדור הארץ!

>> רוצים לזכות בחופשה מפנקת? כל הפרטים כאן

4. השוטר הטוב והשוטר השר

טוב, כנראה ששוטרים הם באמת אנשים מגניבים הרבה יותר משחשבנו: הסרטון הקורע הזה של שני שוטרים עושים קריוקי ברכב הוא כל מה שהיינו רוצים לעצמנו בחיים האלה. איתם היינו מסוגלים לשרוד כל פקק שבעולם.


5. שום דבר לא יפגע בי

אנחנו חשבנו שלעזור לסבתא לעבור את הכביש זה לא משהו שקורה באמת, אבל כנראה שטעינו. הסבתא הזו החליטה לחצות כביש סואן בלי לחכות שהמכוניות יעצרו - וללא כל פחד – עד שאחד הנהגים לא רק עצר, אלא גם יצא מהרכב ועזר לה לחצות את הכביש. אנחנו לא יודעים אם הוא היה טוב לב או סתם רצה לזרז עניינים, אבל היי – עדיין יפה מצדו.

6. לא כל יום פורים

ועדיין, אנחנו רוצים לשתף אתכם בכמה סיטואציות לא שיגרתיות שנתפסו במצלמה המובנית במראה הקדמית של רכב סיטרואן C3 בחג פורים האחרון. המצלמה מחוברת לרשתות החברתיות ומאפשרת לשתף חוויות מהדרך, כך שכולם יכולים להנות יחד איתכם ולקבל רעיונות והשראה לתחפושות לחג הבא.