משחק או מציאות? קטי פרי קורסת

כוכבת הפופ קטי פרי ידועה בהופעות התיאטרליות שלה על הבמה, כשמסביבה תפאורה צבעונית לא פחות. באחת מהופעותיה ברחבי העולם פרי ביצעה את הלהיט I Kissed a Girl, והרשימה ביכולות ריקוד שהתפרסו על כל הבמה. ברגע דרמטי שהפך את הוידאו לויראלי, נראה שהכוכבת לא מצליחה לשמור על יציבות ולבסוף מפילה את המיקרופון ונופלת על הרצפה. האם מדובר בכוריאוגרפיה מוקפדת שתוכננה מראש כדי להעצים את ההופעה? או ריקוד סוער שיצא משליטה? צפו ותשפטו בעצמכם

הגלימה שסיבכה את מדונה

המלכה האם של עולם המוסיקה צברה קילומטרז' על הבמה כשמאחוריה אינספור הופעות מורכבות ומושקעות, אבל בסופו של דבר דווקא התלבושת הייתה זאת שגרמה לפאדיחה הגדולה שלה. במהלך הופעה בטקס פרסי המוסיקה האנגלי, עלתה מדונה לבמה כשהיא מצויידת בגלימה ארוכה ומרשימה, מיד עם תחילת השיר היא איבדה שיווי משקל ונפלה מגרם מדרגות גבוה היישר לרצפה. חוסר תיאום בין הזמרת לרקדנים או גלימה מרדנית? העיקר שמדונה המשיכה את ההופעה כמו מקצוענית.

ביונסה VS מדרגות

ואם כבר מדרגות, נראה שהן האויב גדול של כל זמרת שאוהבת גם לרקוד במהלך ההופעה. הפעם זאת המלכה בי, שידועה בכשרון ריקוד אלוהי שגורם לנו להחסיר פעימה בכל פעם מחדש. במהלך הופעה ביונסה הייתה כל כך מרוכזת בריקוד סוער בראש גרם מדרגות, עד שהיא מצאה את עצמה מתגלגלת כל הדרך למטה. אאוצ'.

נופלת וקמה: הנפילה של איגי אזליה 

יש כוכבות שנופלות על הבמה, ויש כוכבות שלוקחות צעד אחד רחוק מדי ומתרסקות הישר לזרועות המאבטחים והקהל הנלהב. זה בדיוק מה שקרה לזמרת איגי אזליה באמצע ריקוד סקסי על הבמה. תאמינו או לא זה לא מנע ממנה להמשיך לשיר. הכוכבת לקחה את הכל בהומור ואפילו מיהרה לפרסם את הנפילה החופשית בחשבון האינסטגרם שלה.    

קפיצה לגובה: העקבים שהכשילו את ריהאנה 

כל אישה יודעת שעקבים הם מקור לנפילות כואבות ומביכות, תשאלו אפילו את ריהאנה שהתרסקה מול אלפי מעריצים באמצע הופעה, ובכל זאת המשיכה בהופעה כמו מקצוענית אמיתית. במקרה של ריהאנה בטח מדובר בנעלי מעצבים באלפי דולרים, אצלנו קצת פחות, אבל היי לפחות לנפילה שלה יש תיעוד מצולם.

הריקוד שדנית גרינברג לא רצתה שתראו 

היא אמנם לא זמרת והסרטון לא צולם במהלך הופעה, אבל תמיד כיף להיזכר בריקוד המיוחד של דנית גרינברג. לרקוד מול המראה ולפנטז שאתם נמצאים בקליפ של כוכב היפ הופ עולמי? הכי לגיטמי כל עוד זה לא מתועד. לגרינברג היה קצת פחות מזל, הסרטון המשעשע מצא את דרכו ליוטיוב וגרם לכולנו להרגיש קצת יותר טוב עם יכולות הריקוד שלנו. יו גו גירל

"רק רוצים לרקוד": בקרוב בקשת