זיו חג'בי ז"ל שנרצח לפני כשבוע בפיגוע באזור התעשייה ברקן, היה אמור לחגוג אמש את יום הולדתו ה-35 בהופעתו של שלמה ארצי בקיסריה. אשתו של זיו, נטלי, קנתה כרטיסים להופעתו של הזמר שבעלה כל כך אהב. אמש (שבת) באותה הופעה אליה אמורים היו להגיע זיו ונטלי, הקדיש ארצי לזכרו של זיו את "אחרי הכל את שיר" ואף עין בקהל לא נותרה יבשה.

"מאז ההופעה הבכי לא מפסיק", סיפר אחיו של זיו, טל חג'בי, בראיון ל"חדשות הבוקר" (ראשון). "אמנם לא היינו שם פיזית אבל קיבלנו המון סרטונים של המחווה, אפילו מאנשים שלא מכירים אותנו. החברים של זיו ידעו שאשתו קנתה כרטיסים להופעה מבעוד מועד, הם יצרו קשר עם שלמה ארצי וסיפרו לו שזיו אמור היה להיות בהופעה. הוא היה מדהים, נרתם לעניין והקדיש את השיר לאחי".

בהופעה שהתקיימה בקיסריה אמר ארצי לקהל כי הוא "רוצה לשיר את השיר הזה למשפחה של זיו ולעילוי נשמתו". בקהל ישבו חבריו של זיו שהניפו שלטים עליהם נכתב בין היתר "זוכרים אותך חג'בי". במשפחה ראו כאמור את התמונות מאותם רגעים וטל חג'בי סיפר על כך: "אנחנו מרגישים שעם שלם מחבק אותנו וזה מחמם את הלב. כלום לא יחזיר את אחי והייתי נותן הכל רק כדי שיחזור. אחי היה בנאדם כובש, פשוט איש טוב שרק רוצה לעזור לכולם, הוא יחסר להמון אנשים ובמיוחד לנו".

הבוקר קמה משפחת חג'בי מהשבעה ועלתה לקברו של זיו. "הוא היה זה שחיבר בין כולם במשפחה וזה פשוט לא נתפס וכל כך לא מגיע לו. קשה בכלל לעכל שהוא לא איתנו", סיכם אחיו.

"חדשות הבוקר": עם ניב רסקין. ראשון-חמישי, 6:15-9:00. קשת, ערוץ 12