הערב (שלישי, אחרי החדשות, ערוץ 12) מועדון לילה תסיים עונה מוצלחת במסיבה גדולה, שבשיאה, איך לא, מתיחה מטורפת. אחרי שמיה דגן וישראל קטורזה כמעט גרמו לארז טל לחטוף התקף לב בשידור במתיחת הבלנדר המפורסמת, המגיש חיכה בסבלנות לרגע הנכון כדי להחזיר להם מנה אחת אפיים.

"בתוכנית הראשונה מתחתי אותם עם הקורקינט, שכאילו התרסקתי ונפצעתי, אחר כך הם מתחו אותי עם הבלנדר, והערב אחזיר להם", הבטיח ארז וחשף מה הוא מתכנן לחברי הפאנל: "שתלנו בקהל אנשים שפתאום התעצבנו, קמו ואיימו ללכת. כל הקהל קם, החברים היו בהלם. הפרצופים שלהם, של קטורזה, זה קלאסי, נפלא, כל כך נהניתי".

ארז סיכם ארבעה חודשים של עבודה מאומצת על התוכנית: "חושבים שתוכנית בידור זה קל, אבל זו עבודה מאוד מאוד קשה ואינטנסיבית. היו לנו שלושה חודשים של הקמה, בחרנו את האורחים שאנחנו רוצים לאורך העונה וחשבנו מה נעשה איתם. זה עבד לנו מעל ומעבר למה שציפינו", סיפר המגיש ותיאר את תחושותיו לקראת סיום העונה: "עצב מהול באנחת רווחה. כיף שאפשר קצת לנוח, אבל מצד שני נהננו מאוד".

גם אחרי שנים ארוכות שאתה עושה את התוכנית, יש עדיין חשש לפעמים שפתאום זה לא יצחיק?
"זה אף פעם לא מדע מדוייק. לפעמים יש איזו ויברציה עם הקהל באולפן שזה פתאום מתפוצץ, ולפעמים משהו שלפי הספר צריך לעבוד, לא עובד. הדרך שלנו להתגבר על זה היא שאנחנו מצלמים יותר ממה שצריך ועורכים את זה בסוף ל-65 דקות של תוכנית, שזה המון אגב, כי זה שלושה פאנצ'ים בדקה. אנחנו מנסים לבחור את הדברים שעובדים".

יש בדיחות שעובדות על הנייר ובצילומים פחות?
"בטח, ולהפך. אתה לא יכול לדעת באמת מה יעבוד. במועדון לילה ספציפית זה לפעמים עניין של אווירה. אם יש אווירה מאוד ספציפית עם הקהל והפאנליסטים, אז גם משהו שעל הנייר לא עובד, פתאום עובד. לפעמים יש עייפות אחרי שעתיים וחצי של צילומים, אין כוח, ואז משהו שהוא על הנייר נפלא לא קורה".

אחרי שנה עמוסה שבה הנחה ארז את משדר האירוויזיון מול מיליוני צופים וחזר עם מועדון לילה לעונה ארוכה, המגיש מקווה שכעת יוכל לנוח מעט: "הייתה שנה מאוד מגוונת ומעניינת, הייתי פה, הייתי שם, היה מכל הסוגים. עכשיו נחכה ליום הבחירות שבמהלכו נוסבאום ואני נגיש תוכנית בבוקר, ואחרי זה יהיה אפשר לנוח קצת".