זו הייתה שנה משוגעת ויוצאת דופן עם מגפת קורונה משתוללת ושלוש מערכות בחירות סוערות ומגיע לכולנו לסיים אותה עם מנת צחוק גדולה ומשחררת. בדיוק בשביל זה ארז טל, אבי נוסבאום, אורי חזקיה, רותם אבוהב ועפר שכטר חוזרים עם מועדון לילה הערב (שני, אחרי החדשות, ערוץ 12) כדי לעשות לנו סדר בשנה שחלפה ולהכין אותנו אל השנה הבאה.

אין מועדון לילה בלי הפינה הוותיקה והאהובה "זה מעצבן?", והערב - גם הפוליטיקאים הבכירים ומגישי החדשות יחלקו איתנו את הדברים שהכי הכי מכעיסים אותם. חברת הכנסת איילת שקד, לשעבר שרת המשפטים, בחרה לעקוץ בהומור חינני את יושב ראש מפלגתה, נפתלי בנט: "זה מעצבן? זה שבנט הוציא ספר ועכשיו בבידוד אני צריכה לקרוא אותו במקום לעשות בינג' של 'הכלה מאיסטנבול', זה מעצבן".

מגיש אולפן שישי, דני קושמרו, שבתקופה האחרונה נאלץ לא פעם לפייס ולהפריד בין חברי הפאנל במהלך הוויכוחים הסוערים שלהם, הודה: "מה מעצבן? שפעם הייתי מטפס על מצוקים, חותר בנהרות, רוכב על מסלולים ועכשיו הדבר הכי אקסטרים שאני יכול לעשות זה להפריד בין גיא פלג לבועז ביסמוט. זה מעצבן".

זה מה שמעצבן את איילת שקד ודני קושמרו2 (צילום: מתוך "מועדון לילה", קשת 12)
"פעם הייתי מטפס על צוקים, עכשיו מפריד בין גיא פלג לבועז ביסמוט". דני קושמרו | צילום: מתוך "מועדון לילה", קשת 12

גם חברי הפאנל הקבועים לא נשארו חייבים וחלקו את אשר על ליבם. "להגיד לכם מה מעצבן אותי?", פתח נוסבאום, "הלכתי לקופת חולים ובכניסה יושבת מישהי שמודדת חום. היא אומרת לי, 'אם יש לך חום אני לא יכולה להכניס אותך'. אבל אתם קופת חולים, זה הפורמט. לאן את רוצה שאני אלך עם חום? לסודוך?".

חברת הפאנל החדשה, רותם אבוהב, שיתפה חוויה בלתי נשכחת מימי החופש הגדול: "מעצבן אותי שפינות ליטוף עולות כסף. אנחנו באים, מלטפים את החיות, עושים להן כיף, למה לוקחים לנו כסף?", תהתה, "בשבוע שעבר לקחתי את הקטן וראיתי שני אחים שלקחו ארנבת ורבו עליה - 'זה שלי', 'לא, זה שלי', 'זה שלי'. בסוף היום הארנבת הפכה ללוטרה. מקווה שלפחות לוקחים את הכסף בשביל פסיכולוג לחיות".