אלון אבוטבול התיישב אמש סביב שולחן "המטבח המנצח VIP" (פרק חדש הערב, שני, אחרי החדשות, ערוץ 12) ומיד משך אליו את מלוא תשומת הלב: בגלל הסטטוס הזוגי שלו ושל שיר ביליה, "פרושים", שדרש לא מעט הסברים לחברים בשולחן, בגלל הדמיון לאקס של רותי ברודו - מה שמשך אליו לא מעט אש מצידה, ובגלל שאחת המשתתפות העונה, נינה, מעריצה אותו מגיל אפס - ולא מסתירה את זה בכלל.

ב"על הגריל", התוכנית שמלווה את "המטבח המנצח VIP" ב-+12, ביקשנו מהזוגות לספר לנו מה דעתם על הכוכב ההוליוודי. "כשראיתי את אלון אבוטבול קיבלתי שוק, הלם. אני המעריצה מספר אחת שלו בכל העולם", מעידה נינה, "אני עוקבת אחריו, גם כשהוא טס לחוץ לארץ. אני יודעת עליו הכל".

אייל אלגבי מודה שגם הוא התרגש מעט מהמעמד: "מבלי להעליב את כל שאר יושבי השולחן, זה קצת ריגש אותי שאנחנו הולכים לחלוק איתו שולחן. זה אלון אבוטבול". בת הזוג אנה ארונוב חיזקה: "יש אנשים שלא צריכים לעשות כלום, יש עליהם פאסון. הוא איש עם סנטר, עם כוח, עם עוצמות". פה אייל חלק עליה קצת: "הוא עם סנטר? הוא מאוד חמוד וזה, אבל אני לא רואה אותו כמישהו עם סנטר מאוד גדול".

איציק כהן שם לב למאפיין בולט אצל אבוטבול: "הוא דיבר נורא בשקט כל היום. אם אתה מדבר בשקט, כולם מתאמצים לשמוע אותך - שזו דרך הרבה יותר מתוחכמת להשיג תשומת לב. היא כל הזמן אומרת לו: 'מה? מה? מה אתה אומר? אני לא מבינה מה אתה אומר'. דבר בקול - אנחנו לא בסרט הוליוודי".

גם אבי כאכון הספיק לגבש בינתיים דעה על אבוטבול: "הוא מתנהג כמו שמש, חי בעולם משלו, בתוך הבית שלו". אחותו נינה לא מסכימה בכלל: "ממש לא, הוא הדובדבן שבקצפת פה. מכל הנפילות שלו, העליות שלו והירידות שלו בחיים, הוא הגיע לאיפה שהגיע ולקחו אותו להיות שחקן בהוליווד".