אבי פרץ וליאור חפצדי הם שניים מהמתמודדים המנוסים ביותר בתחרות של MKR המטבח המנצח. השפים הירושלמים בישלו לא פעם למנהיגים ולאישים חשובים - ובין היתר, לראש הממשלה שלנו, בנימין נתניהו. לאור זאת, רף הציפיות של השופטים חיים כהן ורותי ברודו ושל יתר המתמודדים מהארוחה שלהם בשמיים - אבל האם הפסקת חשמל אחת תשבש להם הכל?

בקטע מתוך הפרק שישודר הערב, אחרי החדשות בקשת 12, נראים אבי וליאור כשהם בעיצומו של הסרוויס שלהם. הבישולים נקטעים בבת אחת כשהחשמל במקום נופל והם נאלצים לעבור לעבוד בחושך כמעט מוחלט. "אנחנו חייבים להתחיל לצלחת, אבי", אומר ליאור רגע לפני שזה קורה, "יש לנו פה קצת קרייסס".

בזמן הזה, השופטים ויתר המתמודדים ישובים סביב השולחן, מנסים גם הם להבין מה מתרחש. "לדעתי זאת הייתה אמורה להיות התאורה הנכונה של המסעדה", אומרת רותי ברודו. "כשאת אומרת הפסקת חשמל את מתייחסת לתאורה, אבל המטבח זה הסיפור", מזהיר חיים כהן. "תוך דקה המסעדה נסגרת", מחדדת ברודו.

בינתיים במטבח, אבי וליאור מנסים להמשיך בתוכניותיהם. "לא לעצור, לא לעצור. במטבחים אין דבר כזה שאין תקלות בסרוויסים", אומר ליאור, "נכבה האור, ממשיכים לעבוד. גם בהפסקות חשמל עבדנו בחיים שלנו ולא עצרנו, וגם עכשיו לא נעצור. ממשיכים, נותנים בראש".