קובי ומצליח

הסבב נפתח בארוחה של קובי ומאץ', נצר לשושלת מפוארת של המותג שיפודי ציפורה, מה שגורם לכך שמופעל עליהם הרבה מאוד לחץ. למנה הראשונה הגישו קובי ומצליח פיצה מוח, ולמרות שמצליח לא ממש הצליח במהלך הכנת המנה, הם קיבלו עליה לא פחות מ-9 נקודות. למנה עיקרית, הגישו קובי ומצליח אנטרקוט בבירה שעורר את זעמו של אלכס, ה"וויקינג" חובב הבשר. לקינוח, הוגש לשולחן פרופיטרול שהוציא מכוכי ביקורת נוקבת במיוחד: "הייתי מחזירה את זה, פחזנית צריכה להיות פריכה, היא לא יכולה להיות לחמנייה. קינוח מאוד לא מוצלח".

אינה ואלכס

בארוחה של הזוג הבא, אינה ואלכס, הדברים כבר נראו אחרת. אינה ואלכס כל כך דביקים שהם גורמים לנדב "מאמי" ודניאל מהסבב הראשון להיראות כמו משפחה לא מתפקדת. למנה ראשונה הגישו אלכס ואינה נקניקייה בלחם מחמצת שגרמה לחיים כהן להוריד את הכובע, אבל במנה העיקרית העניינים קצת השתבשו. לקינוח, הגישו אינה ואלכס ורניקי דובדבנים עם שמנת חמוצה וכבשו את המקום הראשון בטבלה.

כוכי והדר

הארוחה השלישית התקיימה במסעדה של כוכי והדר, ששמו לעצמן למטרה ש"כל מי שייכנס למסעדה – הלב שלו יתרונן משמחה", אבל גיל לא ממש הבין מה הכוונה. כבר בתחילת הארוחה, קובי "התרונן" על אלכס במאתיים קמ"ש, שלא ממש ידע איך להגיב לסיטואציה. במקביל במטבח, הדר השתמשה בטעות בדג של העיקרית למנה ראשונה, אז היא פמפמה את כוכי במנגו מתוק בתגובה. הביקורות השליליות למנה הראשונה גרמו לכוכי למורל נמוך ויגון, אבל למזלה, היה לה את הדר, ד"ר לשפה העברית שעודדה אותה באמצעות הביטוי הקליט: "רבאק רבאק רבאק רבאק רבאק רבאק". אימצנו.

אבי וליאור

הזוג שהוכשר אצל שרה נתניהו הפתיע עם ארוחה שהשאירה את השופטים והמתמודדים ללא מילים, או ליתר דיוק, עם מילים כמו: "זאת מתנת אל", "שאפו ענק", "מטורף", "אתם מוצלחים", "טמטמו את לי את המוח", "אני מקנא ברמה אכזרית", "פצצה" ו"הקינוח הכי מוצלח שאכלנו פה". במקרה הזה, גיל ניסה ללמד אותנו חוק בסיסי בריאליטי: "כשאתם רואים זוג רגיל על גבול הסחי, הם כנראה מפלצות במה שהם עושים".

ספיר וסתיו

במסעדה שלהן, ניסו ספיר וסתיו להעביר את הרעיון של נשים חזקות, בוגרות ועצמאיות ולכן הן הלכו על קונספט קטלני – ילדה בת 12, כשאפילו המנות זכו לשם של משחק ילדים: "חי, צומח, דומם". התקלות הרבות במהלך הסרוויס שלהן גרמו להן ללכת הביתה, ולגיל להיות מאוד עצוב על הפרידה מספיר.