לאורך שתי הארוחות שהתקיימו עד כה בסבב הבתים השלישי של MKR המטבח המנצח, המתמודדות כוכי והדר הצליחו להעלות את רף הציפיות מהארוחה שלהן כמעט לשיא. כזכור, הדר היא חברתה הטובה ביותר של בתה של כוכי, שמהווה עבורה כמעין מנטורית קולינרית.

כוכי לא היססה לבקר עד כה את יתר המתמודדים בחריפות, כאשר על מנת הקינוח שהגישו קובי ומאץ' (מצליח) בארוחה הראשונה היא אפילו אמרה: "אני הייתי מחזירה את זה, חד משמעית. יש 'אפטר-טייסט' לג'לי הזה והוא הזכיר לי טעם של אקונומיקה. קינוח מאוד לא מוצלח, היו צריכים להכין שיעורי בית לפני שהכינו את המנה הזאת".

טעימת הקינוח של קובי ומצליח אקסטרה 3
מתוך "MKR המטבח המנצח" | צילום: מתוך "המטבח המנצח", קשת 12

הערב אחרי החדשות בקשת 12, יארחו כוכי והדר את יתר המתמודדים וכן את השופטים חיים כהן ורותי ברודו במסעדה הביתית שלהן, ותהיו בטוחים שקל זה לא הולך להיות. בקטע מתוך הפרק, הדר עושה פאשלה רצינית ומעלה את הדופק של כוכי לשיא כשהיא מתבלבלת בעת הכנת המנה הראשונה ועושה שימוש בדג שהיה אמור לשמש כחומר הגלם המרכזי של המנה העיקרית. "כוכי, את לא מבינה מה עשיתי", אומרת הדר בחשש. "עבדתי עם הבס במקום לעבוד עם המוסר".

"אני מבינה שהפכתי את הדגים", מספרת הדר, "וחשכו עיניי", משלימה אותה כוכי. בזמן שהשתיים מוחות זיעה קרה ממצחן ומביטות על השעון המתקתק בדאגה, כוכי מנסה למזער נזקים: "אני יודעת שמצפים מאיתנו לאוכל מהוקצע, אוכל מדויק, אם יהיו פספוסים – אלוהים ישמור, מה שנחטוף".

"מה אני אעשה? אני עושה מאסה חדשה", מציעה הדר, בזמן שכוכי מאיצה בה: "קדימה קדימה, חבל על הזמן. אין זמן עכשיו למזמוזים. ממש מרוץ נגד השעון".