כתב: אור סיט | צלם: עידו שחם | הפקה: דנה מדמון | עורך: שחר זלצמן

זו כבר הפעם השלישית שבה אנחנו נחשפים לחיים המצחיקים של אדיר מילר בסדרה אותה הוא כותב, מביים וגם משחק את עצמו בתפקיד הראשי – צומת מילר, שחוזרת הערב (21:15, קשת 12) בעונה חדשה. בסדרה מציג מילר אינספור סיטואציות מהחיים שכולנו מכירים ומתמודד איתן באמצעות צחוק, הומור והמון קלילות.

"מה שכיף בין עונה לעונה זה שהזרעים שאתה שותל בעונות קודמות פתאום נהיים פרחים", סיפר מילר על שני התפקידים המשניים שהפכו לראשיים בעונה הזו: אנאלי, אותה משחקת גיה באר גורביץ' ורותם, אותה משחקת עדי חבשוש. "בעונה הזאת הן קיבלו את המקום שלהן והפכו להיות דמויות ראשיות בסדרה".

בין טייק לטייק, תפסנו לשיחה את באר גורביץ', שלא יכולה להיפטר מהמבטא הצרפתי גם מחוץ לצילומים. כמובן שגם היא נהנית מכל הסיטואציות המצחיקות אליהן נקלעת אנאלי לצד בעלה גולן, אותו מגלם השחקן אורי עטיה: "היא כמו דג מחוץ למים. זה פיפי". מירי אלוני, שמשחקת את אווה, אמו של מילר בסדרה, לא רק הרוויחה תפקיד, אלא גם חברה – אמו האמיתית של מילר: "יש לו אמא נורא מיוחדת. כשהיא ראתה את העונה הראשונה, היא אמרה לי: 'מירי, אני חייבת להגיד לך: מרצדס נשארת מרצדס, לא חשוב השנתון'".

צומת מילר (צילום: מתוך "צומת מילר", קשת 12)
מה מחכה לנו בעונה החדשה? | צילום: מתוך "צומת מילר", קשת 12

מילר ידוע באהבתו לסיטואציות וסצנות מביכות, ואחת מהן היא הסצנה בה הבת שלו מקבלת מחזור, ממנו עשה הפקה גרנדיוזית עם שיר מביך. "אדיר מומחה בהבכה. ההומור שלו עובד על להביך", סיפר גל זייד, שמשחק את הסוכן של מילר, עופר שפיץ. "אני חושב שמה שמשעשע בדבר הזה זה שכל אב, ברגע שהבת שלו מגיע לגיל הזה של המחזור, הוא לא יודע מה להגיד ואיך להגיד. על זה זה יושב, זה דבר אמיתי שכולם מכירים".

אדיר, מה מצחיק במחזור?

"הרבה דברים מצחיקים במחזור. מספיק שהבת שלך באה ומספרת לך, ואתה אומר לה: 'מתוקה שלי, אני אבא, אני גבר, זה מביך אותי יותר ממך לדבר על הדברים האלה, ואמא בחו"ל. איך נתקעתי עכשיו, איך נדפקתי, אלוהים. למה זה נפל עליי?' תאמין לי שהיא תצחק, ותאמין לי שאתה יכול לצאת מזה. זה עוד לא קרה לי, אבל אני מאמין שאם זה יקרה, אני גם אנסה להתמודד עם זה בצורה הומוריסטית. אני פונה פה להורים: תשתמשו בהומור, זה עוזר המון".