את זה שאנאלי לא כל כך מסתדרת עם המנטליות הישראלית אנחנו כבר יודעים, אבל עכשיו מסתבר שיש גם מי שמנצל את זה. הדמות האהובה בגילומה של גיה באר גורביץ' חוזרת לחיינו בעונה השלישית של צומת מילר שעולה לשידור הערב (שלישי, 21:15 בקשת 12), וברור שגם הפעם היא הולכת לקרוע אתכם מצחוק.

בפרק הבכורה, אנאלי נופלת קורבן לעוקץ ישראלי קלאסי – עוקץ כרטיסי האשראי. אינספור חברות מציעות מבצעים והנחות בתמורה לכך שנחזיק כרטיס שלהן בארנק, רק שאנאלי לקחה את זה קצת רחוק מדי. אחרי שכבר נכוותה פעם אחת על ידי חברה בשם "עקיצה טובה", אנאלי התקשרה לחברת האשראי במטרה לבטל את העסקה, וסיימה את השיחה שוב עם טעות מרה.

כשגולן, אותו מגלם השחקן אורי עטיה, ראה את כמות כרטיסי האשראי שקיבלה אנאלי, הוא לא ידע איך להגיב ואי אפשר ממש להאשים אותו. "הבחור מחברת האשראי היה מה-זה חמוד, הוא אמר לי שאנחנו מתנהלים ממש לא נכון עם כל הכרטיסים שלנו", סיפרה לו אנאלי. "אני לא מאמין, השחילו אותך עכשיו גם בכרטיסי אשראי", ענה לה גולן.

אחד מהכרטיסים הפחות שימושיים שקיבלה אנאלי, הוא כזה שמעניק הנחה בגובה שלושים אחוז לביקור בגן החיות התנ"כי בירושלים. "ממתי אנחנו הולכים לביקור בגן החיות התנ"כי בירושלים?", שאל גולן המופתע. "עכשיו נלך, יש הנחה", ענתה לו אנאלי בחיוך.