קטיה אברבוך וליאור אורן אומנם כבר נפגשו מתחת לחופה של "חתונה ממבט ראשון", אבל עד לפני רגע הם היו שני אנשים זרים לחלוטין. פגשנו את החברים והמשפחה של השניים וגילינו מה הם חושבים על ההתאמה של הזוג החדש. 

בנינו, אם יש משהו שיכול לגרום לשלום עולמי ובטח לשלום ביתי - זה אוכל. ליאור וקטיה אוהבים לאכול אוכל איכותי ומסורתי, וליתר דיוק - ליאור אוהב "את הקובה של סבתא אביבה", הצהירה רחל אמו של החתן בביטחון. "פיצה זה משהו שליאור מאוד אוהב", הוסיף איתמר החבר. מהצד של קטיה מדובר בסושי, סביצ'ה, סלט תפוחי אדמה וגם גילינו שהמשקה האהוב עליה זה אלכוהול. עד כה נרשם שילוב קולינרי מושלם.

> מחפשים אהבה? ההרשמה לעונה השישית של "חתונה ממבט ראשון" נפתחה

ייתכן שבמקרה של הזוג הטרי הקלישאה "הפכים נמשכים אחד לשנייה" לגמרי תקפה. "הכי מפחיד את קטיה בעולם זה נחשים", סיפרה מריאנה חברתה, בעוד את ליאור לא מפחיד שום דבר לדבריה של האמא. "ליאור האחרון שבוכה מסרטים. הז'אנר של הסרטים שהוא הכי אוהב זה מותחן, אקשן, מתח ודרמה. הסדרה האהובה על ליאור היא 'נמלטים'", סיפרו החברים של החתן. לפי הספוילר בתחילת הפסקה אפשר להבין שהכלה אוהבת קומדיות רומנטיות. "'הטיטאניק' אולי. היא תגיד שהיא לא בוכה, אבל כנראה שכן", העידו החברות.

קטיה אברבוך וליאור אורן (צילום: לירון סער)
המבטים שלהם אומרים הכל | צילום: לירון סער

החברים והמשפחה, כמו חברים ומשפחה – דאגו גם לעשות בושות ולספר פרטים עסיסיים על הזוג הטרי. "הכינוי שלה בחבורה זה קטיושה", אמרו החברות של הכלה. ומצידו של החתן "ליאור הכריש, אבל אל תגידו לו את זה כי זה פדיחות קצת". ובמה הם פחות טובים? הנה התשובה: "היא לא יודעת לשמור על צמחים ולסדר את הבית", אמרה שי חברתה של קטיה. "לא יודע אם הכי גרוע, אבל אני יודע שמאוד קשה לו להביע רגשות", שיתף נתי אחיו.

בימוי ועריכה: אור סיט | צילום: רועי חבני | סאונד: גילי פרידמן | הפקה: נטע ספילמן | מפיקה ראשית: ליהי פיין | הפקת פוסט: אורטל דהן

לא נרגעים מהפרק? האזינו עכשיו לפודקאסט "חתונה ממבט ראשון"