הנסיעה למפגש הזוגות של "חתונה ממבט ראשון" תמיד מציפה את הנושאים האחרונים שהזוגות עדיין לא סגרו ביניהם בדרך לרגע הגורלי. זה אירוע שמצד אחד הם מחכים לו כל התהליך, ומצד שני – חוששים ממנו בלי סוף. הערב (ב-21:15, קשת 12), מעין ובן יגיעו כמו כולם למפגש המדובר, אבל רגע לפני הם העלו את הנושא החשוב מכל - המגע.

"איך את? מתרגשת קצת?", בן התחיל בשאלה קלילה שהולידה שיחה שלמה, ומעין ענתה לו מיד: "כשאני חושבת על זה אני תוהה, איך יהיה? מה יהיה? איך תהיה האינטראקציה? נראה לי שמה שהכי הטריד אותי זה העניין של המגע והדבקיות". בן נראה קצת נרתע מהנקודה שמעין העלתה והסביר: "בגלל שהסיטואציה היא טעונה או שכולם מנסים להציג משהו, לא תהיה לי כוונה להתחיל סצנה של 'תראו כמה טוב לנו', אני אהיה הכי אני".

זה ידוע שמעין ובן הם זוג שהמגע ביניהם קיים כבר מהרגע הראשון וזאת אחת מצורות התקשורת הכי בולטת שלהם, וזאת בדיוק הסיבה שמעין לא רוצה לוותר על זה, והיא מציגה את הצד השני: "חלק משמעותי בתקשורת שלי איתך זה המגע איתך. אתה מתקשר איתי ככה, אז זה הרתיע אותי כי אתה הולך לנטרל את זה. זה מטשטש את ערוץ התקשורת הנורא טוב שיש לנו ביחד, זה משהו שאני צריכה ממך שתשאיר לי".