ירח הדבש של קארין ואיתמר עוד לא נגמר, וכבר רואים למרחקים את החיבור המיידי ביניהם. הוא הייטקיסט ביום ובעלים של בר בלילה, היא גם כן הייטקיסטית שברקורד המפואר שלה תמצאו את טייטל הטייסת, וביחד הם יצאו לדרך משותפת בתהליך של "חתונה ממבט ראשון" (הערב אחרי החדשות, קשת 12). אחרי שההייפ של ערב ההיכרות בחופה ירד, איתמר וקארין נסעו לירח הדבש שבמושב לימן, והחלו להכיר אחד את השנייה לעומק. נושא הזוגיות כמובן עלה בשיחות שלהם, אבל גם תחום הפרידות, ואם נדייק - תופעת הגוסטינג הידועה לשמצה. 

למי שלא בלופ, נספר שגוסטינג הוא מונח שמתאר היעלמות של אחד משני הצדדים בעת סיום הקשר, דפוס פעולה שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות. בשיחה השבועית בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון", יובל פגי ועידו פורת התייחסו לנושא, ודנו בשאלה - האם גוסטינג הוא צורת פרידה לגיטימית או לא? "קארין לא צריכה לפחד מגוסטינג כי לאיתמר יהיה קשה לעשות את זה בפורמט הנוכחי", אמרה יובל, "גוסטינג זה לא המנגנון הכי פסול בעולם, אבל אני יכולה להבין את הפצע העמוק של מה שקארין מתארת, על האדם שהייתה איתו בקשר רציף של שנה בשיחות וידאו". 

כקונטרה לסיפור שלה, איתמר הודה שיצא עם בחורה פעם-פעמיים והקשר התמסמס לו לאט לאט, אבל קארין לא הצליחה להבין את העניין. "נדמה לי שהוא קצת חשש, איתמר הבין מה הדעה של קארין בדבר הזה", עידו הביא את הצד שלו, בעוד יובל התייחסה לתופעה: "אנשים עושים את זה. זה נורא אינדיבידואלי, אבל ברמה האישית שלי, לא בטוחה שתמיד כזה דחוף לי לשמוע ש'היה נורא נחמד ואת חמודה אבל פחות מתאים'. יש סוגי קשרים שבהם יותר הגיוני בעיניי לעשות מסמוס, מדברים פחות, עובר שבוע, לאט לאט עד שקאט לאחרי שנה ונפגשים ברחוב ומתעלמים אחד מהשני".

"אני גם נהגתי כך לא פעם", הודה עידו, "לא יכול להגיד שאני שלם עם זה, ואני תוהה האם אנחנו מעט רעים אולי?". כמו בכל דבר, למטבע יש שני צדדים, ובזמן שצד אחד סלחן יותר לתופעה, צד אחר יכול להיפגע ממנה עוד יותר. בסופו של דבר, נראה שהכל עניין אינדיבידואלי, ורק בני הזוג יכולים להעיד מתוך מערכת היחסים מה נכון לסיטואציה ומה לא. במקרה של קארין, נראה שכולנו יודעים את התשובה.