קארין שניידרמן ואיתמר עמי עוברים לא מעט שיעורים במהלך הזוגיות, ובמיוחד בפרקים האחרונים. זה התחיל עם כניסתם של החברים מהצד שלו לתמונה, וכשגורם שלישי נכנס למערכת היחסים, תהיו בטוחים שאיזשהו שינוי יקרה כאן. בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון" (מוצ"ש, קשת 12) יובל פגי ועידו פורת, אירחו את דנה זרמון, כוכבת הרשת, ושוחחו על האירועים האחרונים בגזרה של קארין ואיתמר. "פתחנו את העונה איתם", אמרה דנה, "לכאורה הם המודל הנכון לזוגיות, אבל בעיניי הם ממשים את הזוגיות בצורה הכי לא נכונה. הם מוכרים לעצמם שככה אמורה להיראות זוגיות, מה שעובד זה שאסור לפתוח דברים ואם פותחים אותם אז באותה נשימה גם סוגרים אותם".

הריב המדובר עוסק בליברמן, שהתלונן על כך שלא מפנה ושוטפת את הכלים מהשולחן, למרות שאיתמר הוא זה שבישל. "אני אסביר לך בדיוק למה אני בצד שלו", המשיכה דנה, "ממש לא כי ככה חברים אמורים להתנהג, אבל סוף סוף הגיעה דמות שפתחה את מה שעד עכשיו לא קרה בין איתמר לקארין, וזה – לדבר על נושאים אמיתיים. חיכיתי לרגע הזה כי די, כמה אפשר להיות פוסטר לזוגיות? בסוף הגעתם לחתונה ממבט ראשון כי לא הסתדרתם בזוגיות שהייתה לכם עד עכשיו, אתם עושים יותר מדי צ'ק ליסט על איך שאמרו לכם שזוגיות עובדת. וסוף סוף, הגיע מישהו, טלטל את הספינה וזה מה שהיה צריך לקרות. אני מרגישה בגלל שאיתמר כזה לאבי דאבי, הוא היה צריך מישהו שיהיה הפה שלו".

גם עידו הסכים עם המשפט האחרון, וטען שלדעתו איתמר ביקש מליברמן לפתוח את הנושא. "אם זה מה שקרה אז זה ממש על הפנים", הבהירה יובל, "בכל מקרה איתמר יוצא לא טוב. גם אם כל הדבר הזה נרקח, אז א' זאת לא אסטרטגיה טובה, בוא נדבוק בלדבר על הדברים באופן אישי. וב' כבר הכנסת אותך ואת בת הזוג שלך לתוך זה, אז תעשה את המינימום של להתייצב שנייה לידה, ותגיד: 'היי, מר ליברמן, תרגיע גם את הדיבור וגם את הטונים'. זה היה לא לעניין. העובדה שאיתמר עמד שם בזמן שהחבר קוטל את בת הזוג שלו, זה גרם למפגש הקודם של קארין עם החברים של איתמר להיראות כמו מעגל תמיכה".

בתגובה, אמרה דנה: "אני אגיב על שני הדברים. ככה איתמר מתנהג גם בקשר שלהם כשהם רק הם, וגם מול החברים שלו, שאמר לא פעם ולא פעמיים שהם החיים שלו. יצא לי לחוות לא מעט פעמים, ולא מהזוגיות שלי, שגבר לא יודע איך להתנהל עם בת הזוג והחברים. יש איזשהו חשבון יתר לחברים, אז יש איזשהו מצב שעם החברה אני אפתור את זה בינינו בדלת סגורה, אבל עם החברים זה ישר נגרר לזה שיגידו עליו ככה וככה. אז איתמר הגיע למסקנה הזאת".

וזה לא הכל, יש לדנה גם טיפ לגברים באופן כללי. "לא משנה עם מי אתם יוצאים – אם החלטתם להכיר אותה לחברים, תהיו בצד שלה ברגע הזה כי היא בעמדת נחיתות בסיטואציה. ככה גם לגבי חברות, שיהיה ברור. לגבי הצד השני, שהיא באה ואמרה סליחה – לא הבנתי. יכול להיות שבאמת היית צריכה לקום ולעזור בסיטואציה שהוא מארח, אבל מכאן ועד לגבות את מה שהיה שם?  גם אם היא הייתה נותנת לו מסטיק זה לא היה סבבה".

גם יובל הסכימה איתה, והוסיפה: "יודעים מה איתמר אמר בסוף אחרי כל הדייט המדהים שהיא סידרה לו? הוא כולו מדבר למצלמה בעיניים נוצצות ואומר – 'איזה יכולות ניהול אה? זה מראה על יכולות ניהול'. מה שמטריד אותי בסיטואציה הזאת מעבר לזה שקארין במצב שהיא חושבת שצריכה להתנצל, הדרך שלה להתנצל הייתה בעצם להגיד 'סליחה, אני ממש לא תלמידת בית ספר קתולית, אני בעצם קלילה וזורמת, רוקדת על שולחנות ושותה מבקבוקים'. זה מה שלא היה לי נעים בסיטואציה".