לא מעט דברים עברנו עם קארין שניידרמן ואיתמר עמי עד כה, אבל אין ספק שאחד הרגעים הכי מרגשים בחייו של כל זוג הוא המפגש הראשון עם החברים. בפרק האחרון, קארין נפגש עם זוג מהחבר'ה של איתמר לערב פיצות וריכולים גאוגרפיים על המיקום המדויק של חוף אכזיב. אם עד עכשיו ראינו אותו מרים לה ומפרגן, ברגע שהארבעה התיישבו מסביב לשולחן משהו אחר פתאום יצא ממנו. יובל פגי ועידו פורת שוחחו על הנושא בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון" (מוצ"ש אחרי החדשות, קשת 12), ואירחו את כוכבת הרשת, מיה דגן, כדי לשפוך קצת אור על הסיטואציה שראינו במסך.

"כשאני מדברת על אירועים קודמים בתכנית, זה קצת תמיד מה שקורה", פתחה יובל בדברים, "פשוט הם נדרשים פתאום לספר את הסיפור שלהם לחברים, ובטעות מספרים אותו גם לעצמם. וזה הרגע שבו איתמר בעצם רוצה להגיד לה - קצת קשה לי האופן שבו את מבקשת לשמור על כל שערה במקום. אנחנו רואים את זה, והוא גם מבטא את זה מולה לא פעם, בין השאר גם באמצעות התובנה החשובה שאני רוצה להדגיש כאן - אסור ללכת לישון עם איפור זה באמת סותם את הנקבוביות. כל הכבוד איתמר על הרגע הדרמטולוגי הזה. אבל במפגש עם החברים זה יוצא לו במן דחקת שיימינג מול החברים, שהייתה כמובן לא נחוצה".

קארין ואיתמר ב"חתונה ממבט ראשון". קמפינג זה לא כיף (צילום: קשת 12, חתונה ממבט ראשון)
על הגג בפרויקט הנדל"ני של איתמר | צילום: קשת 12, חתונה ממבט ראשון

למרות שגם בפרק קארין הודתה שההערות של איתמר הפריעו לה, השניים המשיכו כרגיל. "היופי שלהם זה שאיכשהו הם מצליחים להתגבר על זה ולהמשיך קדימה, אבל אני תוהה אם זה חלק מהמרוץ להיות הזוג הכי טוב או שהם באמת כאלה". לדעתה של מיה, יש דברים מתחת לפני השטח שעדיין לא צפים, מה שיכול לגרור מחלוקות בהמשך. "אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם איתמר וקארין", אמרה, "אני לא בטוחה שאיתמר בכלל החליט אם הוא רוצה אותה. קודם כל, בוא נכבוש אותה, נגרום לה לחשוב שאני הכי מושלם בעולם, מכין לה בולונז, מכיר אותה לחברים, עושה כל מה שצריך בצ'ק ליסט של איך להיות בן זוג טוב. אבל הוא עדיין לא הגיע לשלב של האם אני מעוניין בהס ואני מרגישה שזה פיצוץ שיבוא לנו עוד מעט, שהיא כבר תתמסר והוא ישאל האם אני בעניין בכלל?".

אין לדעת אם הנבואה של מיה אכן עומדת להתגשם, אבל בחזרה לענייני האיפור. "אנחנו כן מקבלים את האלטרנטיבה הטובה והבריאה יותר של לבטא קשיים כשאיתמר לוקח את קארין לפרויקט הנדל"ני שלו, זאת הדרך להגיד מה מפריע לו בסירוב שלה לחשוף את עצמה בפניו, וגם שהוא מוטרד מהמחשבה שלא יהיו להם בילויים משותפים ביחד". הכוונה כמובן לאירועי המידברן, שקארין סירבה להגיע אליהם בתוקף. "אני מאוד הערכתי שהיא אמרה 'אני למידברן לא באה'. קארין, אני בצד שלך את מלכה", צחקה מיה.

קארין ואיתמר במפגש החברים (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת 12)
קארין ואיתמר במפגש עם החברים שלו | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת 12

"אבל חלק מהיופי ומהקסם זה פתאום לעשות דברים שהם לא חלק מאזור הנוחות שלך, שבחיים לא היית עושה ופתאום זה כיף, כי זה איתו", המשיכה מיה ונתנה דוגמה מהחיים עצמם, "חבר שלי למשל אוהב ללכת לים בבוקר, הוא מאוד שונה ממני, כי אני כזה חול, שמש, חם - לא. אבל באתי איתו כמה פעמים וזה פתאום פתח לי משהו שלא היה פתוח בפניי, נתן לי הזדמנות לחשוב מחדש על כל מיני דברים שהתקבעתי עליהם. מתוך הזוגיות יש מקום להיפתח לדברים חדשים".