רגע לפני שאנחנו נפרדים מהזוגות של העונה הנוכחית (שבת אחרי החדשות, קשת 12), יובל פגי ועידו פורת אירחו בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון" את העיתונאית לי נעים כדי לעשות סדר בעונה הסוערת שעברה עלינו. הם הציפו את הרגעים הגדולים שנחקקו בזיכרון, כמו למשל פליטת הפה בחתונה של מנו וניצן על המאצ' בטינדר או הוויכוח של שני ודני על השידוך הרוחני, ואנחנו כאן עם הצצה קטנה.

הטבעת הנודדת של מנו

אחד הרגעים המצחיקים של העונה, שבהחלט היה יכול להיגמר אחרת, קשור לטבעת של מנו. כבר בירח הדבש היא שברה את הקרח כשהוא איבד אותה, והסיפור חזר חלילה גם במפגש הזוגות. "מסעות הטבעת הנודדת של מנו התחילו במונית לירח דבש שהוא מאבד את הטבעת", סיפרה יובל על הרגע ההומוריסטי, "ניצן ומנו כבר היו בכזאת הזיה מכל הסיטואציה שהם טסו לירח דבש שלהם. והם נקרעו מצחוק על כל מה שקורה, כי לא נשארה להם שום ברירה אחרת". מישהו צריך המלצה לג'י פי אס מיוחד לטבעות?

מנו וניצן. הצחיק והצחיק עד שהיא נכנעה  (צילום: קשת 12, חתונה ממבט ראשון)
"הם טסו לירח דבש שלהם קרועים מצחוק על כל מה שקורה". ניצן ומנו | צילום: קשת 12, חתונה ממבט ראשון

חסר בושה

הפרידה של מנור ובן זכורה לנו במיוחד, ולגמרי נכנסת לרגעים הגדולים של העונה. הוא הרגיש שאין ביניהם חיבור, ובחר להפנות את הכעס על המומחים. "הוא הטיח במומחים דברי תוכחה חריפים ומרירים", אמרה יובל, "זה היה חצוף, קשה לצפייה ומעליב נורא כלפי מנור. זה גרם ליעל להגיב בעוצמה שהוא בכלל לא מכיר את מנור והרגשתי שהיא מגינת כל הנשים שהן 'יותר מדי'. זה באמת היה הרגע האהוב עליי בתוך הדבר הזה".

בן ומנור. כמה בחורה אחת יכולה לספוג (צילום: קשת 12, חתונה ממבט ראשון)
"בן הטיח במומחים דברי תוכחה חריפים ומרירים". מנור ובן | צילום: קשת 12, חתונה ממבט ראשון

לא מבין את הצחוקים

חיכינו וחיכינו במשך כל העונה לסופ"ש הזוגות וכשהגיע, הוא כמובן סיפק לנו כמה רגעים מושלמים במיוחד. אחד מהם היה כשלירון, מנו ועומרי יצאו לעשן סיגריה בחוץ. "עומרי שאל את הבנים 'איך הולך?', ולירון ענה לו 'אתה יודע עפו כמה צלחות בבית'" עידו שחזר את הסצנה, "בתגובה עומרי אמר לו ברצינות 'אצל כולם נראה לי' ואז לירון אמר 'אה, לא אחי זה היה בצחוק'. ברגע הזה עומרי הבין שמצבו לא כל-כך טוב ושהוא למעשה חשף את זה ככה מול כולם". טוב רצינו כנות, לא?

עומרי קראוס (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת12)
"עומרי הבין שמצבו לא כל-כך טוב". עומרי | צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת12

אותנטיות במיטבה

עבור לי, יש רגע אחד שזכה להיות המנצח של כל העונות, ולא סתם. מדובר בסצנה שמציגה את דני מתפרק בבריכה, ושני עוטפת אותו בחיבוק. "היה שם כנות ואותנטיות שלא יכולה לקרות עם כולם", אמרה לי, "דני הראה את הכאב שלו בפתיחות וזה היה רגע פשוט מדהים. גם איך ששני הגיבה לדני לא ברור מאליו, אני בכיתי בבית". גם אנחנו. אז איזה עוד רגעים נכנסו למצעד? האזינו לפודקאסט.