איך חוגגים יום הולדת כשבחוץ משתוללת מגפה והמסעדות והמועדונים הכי שווים בעיר סגורים? תשאלו את איתמר עמי, שהצליח להפיק לקארין שניידרמן מסיבת יום הולדת מרגשת בלי לצאת מהבית (מוצ"ש אחרי החדשות, קשת 12). לפעמים מה שחשוב זאת רק הכוונה: הוא קם מוקדם במיוחד בשבילה, סחט מיץ תפוזים, הזמין ארוחת בוקר עם מקרונים מלוחים וקשר לה בלונים לשולחן. איתמר כנראה מרגיש מספיק בטוח בקשר שלהם שהתחיל מתחת לחופה של "חתונה ממבט ראשון", אם הוא בחר לחגוג לה יום הולדת בסלון. במיוחד אחרי ששמענו ממנה שהיא לא מתחברת לקונספט היומיומי של להעביר את הזמן על על הספה בטרנינג.

אז איך קארין הגיבה למחווה של איתמר? היא לא הצליחה להסתיר את החיוך. "זה חמוד ממש" אמרה במלוא ההתלהבות כשיצאה מחדר השינה וגילתה את ההפתעה הקטנה. איתמר איחל לה עד מאה ועשרים והם החלו בסשן אינטימי במיוחד של חיבוקים ונשיקות. 

איתמר שרגיל לקבל מקארין תשומת לב דרך מחוות גדולות מצדה, ספק התנצל: "אי אפשר לעשות הפקות עם הקורונה" והוסיף בקריצה, "אבל אפשר להפתיע בקטנה". אבל קארין שלא הסכימה איתו, מיהרה להרגיע: "זה לא בקטנה". הם הרימו לחיים והעבירו את המשך הבוקר בהתכרבלות במיטה. יש לנו הרגשה שזאת רק ההתחלה, מעניין מה איתמר הכין לה להמשך היום.