בין האנשים שנכחו בחתונה של דני זיסקינד ושני יוסיפון, כנראה יכולתם לזהות את אחד האורחים מהצד שלו. השחקן העסוק אורי יניב ("כפולים"), חברו הטוב של החתן הטרי, הגיע לפרגן ולשמוח בחתונה של השניים. אמש (שלישי) הוא התארח באולפן "חי בלילה", ושיתף בדעתו על התהליך. תסמכו עליו, שהוא יודע טוב מאוד כמה חשיפה טלוויזיונית יכולה להיות גדולה, ובטח כשמדובר ב"חתונה ממבט הראשון" (חמישי אחרי החדשות, קשת 12). "לא סתם כל המדינה צופה בזה", אמר אורי, "זה הקולוסאום של ימינו, הגלדיאטורים שמים את האגו שלהם בזירה".

את דני הכרנו דרך המקום הרגיש שלו, אבל אורי מספר עליו מכיוון מעט אחר. "דני הוא מאוד שקול", אמר אורי, "הבאתם אותו לאירוע קצה, יהיה מעניין לראות אותו בסיטואציה כזאת חשופה". אבל השאלה שבאמת מסקרנת אותנו היא האם ההתאמה באמת מוצלחת? אורי, שליווה את דני בתקופות חייו השונות, הכיר את הנשים שהיו שם לפני שני, ועל ההתאמה אליה אמר "הם הצליחו, פגעו בטייפ", וכמובן לא שכח לתת לשני את טיפ המפתח לזוגיות עם דני "להצחיק אותו".  

שני ודני (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
הסוד - להצחיק אותו | צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12

אם כבר מדברים על חברים טובים ושידוכים, מרכז הצעירים של עיריית שדרות החליט לקחת את העניין צעד קדימה ובהשראת "חתונה ממבט ראשון" יצאו בטרנד שידוכים חדש. בעקבות הצפייה בתכנית, הם הרימו ערב מיוחד שבו האחריות על ההתאמה עוברת לחברים הטובים של הרווקים. כך שבעוד הרווקים יושבים בבית, חבריהם מגיעים לערב שלם שכולו מאצ'ים, שידוכים וריכולים על החבר הרווק. 

למקרה שתהיתם, החוקים פשוטים: החבר'ה מגיעים עם תמונות ושלל סיפורים על החברים הרווקים, ומשווקים אותם לחברים של רווקים אחרים. נמצאה התאמה? זה הזמן לצעוק יחד "מאצ'" בקולי קולות ולבשר לשאר הנוכחים באזור שיש דייט. טוב, אם יש שלוש התאמות זה מקום בגן עדן, לא?