משתתפי "חתונה ממבט ראשון" (מוצאי שבת אחרי החדשות, קשת 12) הגיעו לתוכנית בשביל למצוא אהבה ולקחו בחשבון את העובדה שהם יהיו מוכרים כמעט בכל בית בישראל. הם הכינו את עצמם למבטים ברחוב, לשאלות האישיות שישאלו אותם בתור במכולת ולאינסוף בקשות חברות ברשתות החברתיות. מי שלא הגיעה מוכנה לפרסום היא פנינה, סבתא של ניצן שיק, שמאז שידור הפרק בשבת היא לא ממש יכולה לצאת לקניות מבלי שיפנו אליה.

"אני לא רוצה לעשות סלפי", סיפרה פנינה לניצן בשיחת טלפון שהנכדה מיהרה לשתף בחשבון האינסטגרם. "אני לא בנויה לזה, זה לא מתאים לי. כולם התחילו לשלוח לי תמונות. עד עכשיו לא ראיתי בכלל את הפרומואים". 

בהמשך שיתפה סבתא פנינה שזיהו אותה גם במגרש הביתי שלה, "אתמול בזמן שנכנסתי לבריכה ושמתי רגל, אמרו לי 'בואי בואי, זאת את מהטלוויזיה', הם לא מכירים אותי אפילו". למרות ההחלטה שלה לברוח מאור הזרקורים, היא שיתפה בעמוד הפייסבוק שלה את הפרק בהשתתפותה רק בשביל לפרגן לנכדה היקרה.

כזכור, בפרק ששודר בשבת ניצן שיק לקחה את מנו כהן לביקור בבית סבתה, שם היא סיפרה על הקשר המיוחד ביניהן. "היא הפכה להיות סבתא בגיל 38 שזה גיל מאוד צעיר. המשמעות של זה הייתה בין היתר שהיא הייתה מאוד מעורבת ונוכחת". בדרך חזרה היא שיתפה אותו בתחושות שלה, "כשהיינו חוזרים הביתה היא הייתה נעמדת בחלון ומנופפת. זה היה שובר לי את הלב כל פעם לראות אותה נשארת לבד".