עונת האירועים היא תקופה מרגשת ופעלתנית, והזדמנות מעולה להיפגש עם חברים ומשפחה ולשמוח בשמחתם, או להזמין אותם לשמוח בשמחתנו. כמובן שהמפגשים האנושיים הם הדבר החשוב ביותר, אבל זו גם תקופה בה כולנו שמים דגש על איך שאנחנו נראים, בין אם מדובר בבגדים, איפור ושיער או החיוך שלנו - אותו אנחנו חושפים הרבה בפני אנשים אחרים ובפני המצלמות.

אז איך נוכל לגרום לחיוך שלנו להיראות זוהר יותר ולשיניים שלנו להיות לבנות ובריאות? פנינו למומחים של קולגייט ואספנו את הטיפים הטובים ביותר:

דעו לבחור את משחת השיניים הנכונה להלבנה

אחד הטיפים החשובים הוא בחירת משחת השיניים הנכונה. במגוון משחות השיניים ישנם רכיבים להסרת כתמים, כגון מי חמצן, וחלקן יכולות להעניק מראה של שיניים לבנות מייד לאחר השימוש וגם לשמור עליו לאורך זמן.

צחצוח שיניים (צילום: didesign021, Shutterstock)
צחצוח שיניים | צילום: didesign021, Shutterstock

מוצרים להלבנה ללא מרשם

בבתי המרקחת תוכלו למצוא רצועות הלבנה או מגשי ג׳ל שחודרים מתחת לכתמי השטח ומפרקים את הכתמים על האמייל שלכם.

מוצרים להלבנה ביתית במרשם

תוכלו גם לפנות לרופא/ת השיניים שלכם ולבקש מרשם עבור חומר מלבין שמכיל ריכוז גבוה יותר של מי חמצן או קרבמיד פראוקסיד מאשר מוצרים ללא מרשם.

טיפול הלבנה אצל רופא שיניים

אם האופציות הביתיות לא מספיקות להגיע לתוצאה הרצויה עבורכם, תמיד תוכלו לפנות למרפאת השיניים לטיפול הלבנה. שם יוכלו לבצע הלבנה עם רכיבים פעילים בריכוז גבוה יותר באופן בטיחותי.

בחרו במי פה ששומרים על השיניים שלכם לבנות מייד ולאורך זמן

הגיינת הפה לא שלמה בלי שימוש במי פה. בשביל לשמור על שיניים לבנות ולאורך זמן מומלץ לשטוף את הפה לאחר צחצוח במי פה המשלימים את הפעולה של משחת השיניים.

שטיפה עם מי פה (צילום: New Africa, shutterstock)
צילום: New Africa, shutterstock

בחרו ליפסטיק בגוון הנכון

כן כן, לפעמים הסוד הוא עד כדי כך פשוט. שפתונים בגוונים בהירים על בסיס גוון כחול או ורוד יגרמו לשיניים להראות לבנות יותר, ומומלץ להימנע מגוונים כתומים או חומים.

שמרו על השיניים לבנות

ביצעתם הלבנה ביתית או במרפאת השיניים? ישנן כמה דרכים לשמור עליה לאורך זמן. הקפידו לצחצח שיניים לפחות פעמיים ביום, ובעיקר אחרי ארוחות, שתיית קפה, תה שחור או יין אדום (תוכלו גם להשתמש בקשית כדי לשתות את המשקאות המכתימים האלה), השתמשו בחוט דנטלי, מי פה ואפילו מגרד לשון והמשיכו לצחצח את השיניים עם משחות שיעניקו לגם אפקט מיידי שנשמר לאורך זמן.