אפשר להודות שלא היינו מופתעים מההחלטה של שי והדס שלא להמשיך ביחד אחרי המסע ב"חתונה ממבט ראשון", אבל לא איבדנו תקווה עד לרגע האחרון. נכון, ההתחלה הייתה קשה, עם כלה מרוחקת שהגיעה עד לדיאטת מגע. אבל ההתקרבות שכללה ליטופי ידיים, מסאז' משותף וחיבוקים ארוכים החזיקה אותנו במתח. הדס הגיעה בסימן שאלה, ללא החלטה, ונתנה לשי (כרגיל) להוביל אותם ביחד. שי מצידו, הכין דף מסרים ארוך וברגע האמת קרע אותו ובחר לדבר מהלב. הרגש אמר לו ש"נגמר לו האוויר", ובהרבה אהבה הדרך הגיעה לסיומה. אז רגע אחרי הפרידה, קבלו את כל הסימנים שצצו בדרך לשם.

>> פספסתם את הפרק? בואו להשלים ב+12 אפליקציית הסטרימינג החדשה של ישראל

 1. הבריחה
  כל הזוגות של "חתונה ממבט ראשון" כבר מתורגלים במשפט הידוע של דני ויעל ש"לא לברוח כשקשה". אבל עוד לפני שהספיקה להתיישב על הספה ביחד עם בן זוגה, הדס החליטה לברוח מהחתונה. ברגע האמת הכלה היפהפייה נבהלה והחליטה לקחת מרחק ואוויר, והחתן נשאר מבולבל לבדר את האורחים. נכון, היא חזרה אחרי שנרגעה, אבל כנראה שכבר אז זה היה הסימן הראשון לדרך שמתחילה.
  הדס שוורץ 3 (צילום: לירון סער)
  צילום: לירון סער
 2. דיאטת מגע
  אל המושג הזה נחשפנו דרך שי והדס. שי, ששידר חום ורצון במגע לאורך כל הדרך, התאכזב מבת זוגו בתוכנית שרק נלחצה מתחושת ההתקרבות. זה התחיל ללא שינה משותפת, את זה קיבלנו בהבנה, אבל גם ליטוף קל או חיבוק גרמו לה לנוע בחוסר נוחות. הגיעה יעל והציעה פתרון, שלא ייגעו זה בזו כלל. שי אפילו נאלץ להשתמש בכרית כשרצה לעזור להדס בשיעור המתיחות. לאט לאט הדס נפתחה, אבל אי אפשר היה להתעלם שאת שי זה מכבה ומרחיק. ולבסוף, אין ספק שחלק משמעותי בפרידה, הייתה תחושת הדחייה ששי חווה.
  הדס ושי (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12)
  צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12
 3. איך אני נראית?
  הקשר בין שי והדס הלך והתקרב עם הזמן אבל עדיין נראה שנשאר באזור החברי, בעיקר מהצד של הדס. רגע משבר דרמטי הגיע כששי החליט לפתוח את הכל ושאל את ה-שאלה: האם הדס נמשכת אליו? בהיסוס ובלי כוונה לפגוע, שותפתו למסע שיתפה בהרגשה שמהצד שלה, היא לא חווה משיכה. אין לנו ספק שהאמירה הזאת שברה את שי אפילו יותר. לא נתעלם מהעובדה שמשיכה היא תנאי חשוב, ולצערנו להדס זה היה קצת קשה. אז הנה עוד נורת אזהרה שזהרה בדרך לפרידה.
  הדס שוורץ ושי יעקובוביץ' (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת12)
  הדס ושי בשבוע התנתקות | צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת12
 4. קצת "ספייס"
  אם היינו יכולים להגדיר במילה אחת את הדס כנראה שבזאת היינו בוחרים. הדס לא הסתירה משי ולא מיעל, שהיא צריכה את האוויר שלה, את המקום לברוח אליו ואת המרחק. הרגשנו את זה מאוד כששי והדס נסעו לירח הדבש, ומהר מאוד הדס נעלמה לזמן לא קצר כדי לבלות קצת עם עצמה. עבור טיפוס כמו שי, שאוהב את הקירבה, לדבר ולשתף, אין ספק שהיה לו קשה להתמודד עם זה. הפער הזה ביניהם הוא סממן אחד גדול לעובדה שכנראה הייעוד שלהם לא נמצא אחד בידי השנייה. אז נאחל להם בהצלחה בהמשך הדרך.
  הדס ושי (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12)
  צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12