כתבת: ורד פוליאק | צילום: תומר שטיינברג | סאונד: גילי פרידמן | הפקה: מירב מימרון מרחב | עריכה: גלעד לוסטיג ונעמה דעוס

אם לשפוט לפי הניצוצות שעפו בין רוני לוי לנעם קציר, נראה שאת מבחן הרושם הראשוני שניהם עברו ובגדול. עם חיוכים עד השמיים, פרי ספיריט מלווה באנרגיות רוחניות ובעיקר ים, ים ועוד קצת ים, אפשר לראות את החיבור המיידי. אבל כמובן שאסור לנו לעוף גבוה מדי כי זאת רק ההתחלה, ומכאן הם יתחילו בתהליך שיימשך 42 יום עד לרגע ההכרעה - האם להישאר יחד או להפריד כוחות? אבל באמת עפנו קצת רחוק מדי, אז חזרנו אל האורחים בחתונה ושאלנו אותם מה דעתם על ההתאמה.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

"הם מנסים ורוקדים ביחד, ככה שמעודד שיש את הקליק הראשוני שהוא מאוד חשוב", הבהירו אחים של נעם, בעוד חבר מהצד של רוני גם כן התלהב מההתאמה: "הוא נראה מותק, יש לו עיניים טובות כמו שסבתא שלי הייתה אומרת, היא כולה אש ותמרות עשן, הבנתי שהוא ככה במדיטציות וברגוע אז זה יהיה שילוב מעניין". 

אלבום החתונה של רוני ונעם (צילום: ירין טרנוס)
צילום: ירין טרנוס

מעניין מאוד, אבל מה שבאמת מעניין פה הוא דווקא עתיד הקשר ביניהם. בתחום הרומנטיקה נראה שנעם לוקח את רוני, למרות שהיא נותנת לו פייט לא קטן: "אני מסכים שרוני תהיה דומיננטית ברומנטיקה, אבל על פניו גם הוא, יש בו את הסקס אפיל הזה". ומה קורה בגזרת הבישולים? כאן הגענו לפשרה. רוני תהיה אמונה על המטבח ואילו נעם יהיה על החריימה ועל החריימה בלבד. כי אין על החריימה של נעם. ומה יש לנו מהחריימה של נעם? תשאלו את החבר שלא הוזמן לארוחת שישי אצלו, מה אנחנו כבר יודעים?