שם: מור לרמן

תאריך לידה: 11.02.1988

מקום מגורים: רמת גן

מהיכן במקור? רמת ישי

מקצוע: עורכת דין

מוטו: אף פעם לא מאוחר מדי להיות מה שיכולת להיות

אלבום החתונה של מור ומאור (צילום: לירון סער)
הכי גבוה שאפשר. מור בחתונה | צילום: לירון סער

מאמינה באהבה ממבט ראשון?
היום אני יותר מאמינה באהבה ממבט שני, צריכה שיחלוף לידי עוד פעם רק כדי לוודא. בגדול, אני מאמינה גדולה באהבה ואם זה קורה ממבט ראשון, זה בהחלט מזל של מתחילים.

מה את מחפשת באהבת חייך?
טוב זה הולך להיות קיטשי. אני מחפשת גיבור אבל בגובה העיניים, כזה שירצה לצעוד איתי יד ביד את מסע החיים, מישהו שיהיה לצדי בטוב, ברע, במכוער וביפה. מישהו שירצה להכיל אותי ויבחר לאהוב בלי תנאים. מישהו שיקרא אותי בעיניים בלי מילים, שנוכל לצחוק אחד על השנייה ובעיקר על החיים.

על מה את לא מוכנה להתפשר במערכת יחסים?
אמון ותשוקה , חד משמעית.

האם את מרגישה מוכנה לילדים?
אני לא יודעת אם אפשר להיות מוכן לילדים, מרגיש לי שכשזה יגיע אני אבין כמה לא הייתי מוכנה לדבר הגדול הזה. כל החיים שלי דמיינתי את הילדים שלי, זה נראה לי מדהים שיש לי את היכולת ליצור חיים, מישהו שימשיך אותי בעולם הזה, זו אהבה שלא תלויה בדבר, אני בהחלט מצפה לחוות את זה, בזמן הנכון.

איזו מן אמא תהיי?
וואו, אני בטוח אהיה אימא משוגעת, כזו שרוצה להיות חברה הכי טובה וגם דמות סמכותית, זו שירצו לשתף אותה בדברים הכי כמוסים, וגם באותה נשימה לצאת איתה לרקוד. והכי חשוב - אני מקווה שנבשל ביחד את ארוחות שישי.

איך את מדמיינת את חיי המשפחה שלך?
אני מדמיינת שנגור בבית מלא חלונות, מואר עם גינה ענקית וכלב (אולי שניים). ילדים מתרוצצים, מלא אוכל במקרר, טיולים בטבע, צחוק מתגלגל ומדבק, ערבי שירה מלווים בזיופים ומלא מלא אהבה אחד כלפי השני.

מה התכונה הכי טובה בך?
כנות.

מה התכונה הכי פחות טובה בך?
ביקורתיות.

האם היו לך אפליקציות היכרויות?
אין לי. אבל הייתה לי התנסות קצרה בעבר אחרי פרידה, נכנסתי לאפליקציה אחת למשך כמה ימים, ושם התחיל ונגמר המסע הווירטואלי שלי.

מה פדיחת הדייטינג הכי גדולה שקרתה לך?
בסוף בדייט הבחור ליווה אותי לרכב ואני מעדתי עם העקבים, בוא נאמר שהייתי צריכה עזרה לקום.

מי צריך לשלם בדייט ראשון?
אני חושבת שהיום זו כבר לא השאלה שצריכה להישאל, אף אחד לא צריך לשלם על האחר אם זה פשוט ובתמים לא מרגיש לו נכון. אני הייתי רוצה להרגיש בסוף הדייט שמישהו השקיע בי, ולאו בהכרח בחומר.

מה הדבר הכי רומנטי שעשית?
כתבתי את הלב שלי במכתב, והחזרתי אליי את האהבה.

מה הדבר הכי רומנטי שאת רוצה שיעשו לך?
אם אני אספר זה כבר לא יהיה רומנטי, אז אני מעדיפה להישאר מופתעת.

מתי בכית בפעם האחרונה?
בכיתי ביום ההולדת האחרון שלי, נזכרתי באנשים אהובים שאיבדתי בדרך ואינם עוד. נזכרתי כמה החיים לא מובנים מאליהם, נזכרתי שאני לא אומרת תודה מספיק על היש, ואז נזכרתי גם כמה אני מבורכת.

מי הגבר הכי סקסי בעינייך?
כשאני אכיר אותו אני אעדכן אתכם.