כתבת: ורד פוליאק | צילום: תומר שטיינברג | סאונד: גילי פרידמן | הפקה: מירב מימרון מרחב | עריכה: גלעד לוסטיג ושחר זלצמן

החתונה האחרונה והלבנה השאירה לנו טעם של עוד, אבל זהו, השלמנו עם המצב ופינינו לנו מקום בלב להכיר לעומק את הזוג החדש של חתונה ממבט ראשון – מור לרמן ומאור פינקלשטיין. בזמן שגם הם מגלים עוד ועוד פרטים אחד על השנייה, שאלנו את מי שהלכו איתם באש ובמים – החברים והמשפחות בלבן – מה דעתם על ההתאמה? סה"כ אורחים מפרגנים.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

"הוא נראה בן אדם מאוד עמוק", סיפרה המלווה של מור, "מאוד מופנם, רואים עליו, והיא עמוקה מטבעה, אוהבת לשאול שאלות אז יהיה לו מעניין. היא תוסיף לו הרבה פלפל". ולא סתם פלפל, "מאור, אם היית צריך קצת פלפל בחיים, קיבלת רימון הלם", צחק חבר שלו בעוד אחרת פרגנה: "היא נראית לי כיפית בכל דבר והוא נראה שיזרום בכל דבר, זה יכול להביא פיצוץ בקטע טוב".

אלבום החתונה של מור ומאור (צילום: לירון סער)
קצת פלפל בחיים. מור ומאור בצילומי זוגיות | צילום: לירון סער


רק בקטע טוב כמובן, כי מהצד שלו הבהירו שבדיוק כאן חבוי לו הצ'אנס האחרון של רמזי. ולא, הכוונה היא לא לשף גורדון רמזי בכבודו ובעצמו, אלא למאור, הידוע בחבר'ה כרמזי. "הוא רומז. לא מתחיל משפטים, לא מסיים משפטים, את כבר תביני", צחקה אורחת מהצד שלו, "היה לו משפט ששנים היינו מצטטים: 'הכל מתחיל ונגמר ברוטב', אז יכולת לקחת את הרמז הזה לאן שאת רוצה ולהלביש על כל סיטואציה בחיים".

אז הסיטואציה בחיים היא כזו: מאור עומד להיות רומנטי יותר, השניים יגורו בדירה שלו ואם תשאלו מי עומד לבשל? כן, צדקתם, גם מאור. אלא שאז הגיע החבר שניפץ לנו את פנטזיית השף רמזי והחזיר אותנו לקרקע: "בוא ניתן פה איזה סקופ קטן, נשרוף קצת את מאור – הוא לא מבשל בבית". שמעתם נכון. מסתבר שבזמן שהוא מפנק את החברים עם מטעמים מהמסעדה, בבית נערמים להם סנדביצ'ים מתחנות דלק. מעניים מה יהיה למור להגיד על זה, שיהיה בהצלחה.