כתבת: ורד פוליאק | צילום: רמי קצב | סאונד: גילי פרידמן | הפקה: מירב מימרון מרחב | עריכה: שי דוידי ונעמה דעוס

דובי עמירה ואריק חביב כבר נפגשו מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון, ובזמן שהם הרימו על רחבת הריקודים, ביקשנו מכמה אורחים להכין לזוג החדש שלנו מתנה קטנה. אמנם ראינו שם לא מעט דרמות והרבה חילוקי דעות, אבל אסור לנו לשכוח שזאת רק ההתחלה. רגע לפני שהם יוצאים לדרך חדשה, בדקנו במבחן החבר'ה - מי יהיה יותר רומנטי, מי קנאי והאם הזוגיות ביניהם יכולה להצליח?

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

"היא התנהגה כמו ילדה בת 12, ולא מתנהגים ככה. זה נובע מחוסר ביטחון", תקף אחד מחבריו של אריק בעוד השני הרגיע אותו בטענה שהחתן רוצה לתת לזוגיות צ'אנס אמיתי. בצד של הכלה לעומת זאת, דווקא התלהבו מההתאמה האנרגטית: "הוא חייכן, זרם עם האווירה של דובי. לפי הרחבה נראה שאריק יעמוד בקצב שלה לגמרי". בדומה להם, גם שרית חביב, גרושתו של אריק, פרגנה לנוכחית: "היא תוססת, שמחה, יש לה וייב נהדר והיא גם נראית נהדר".

אלבום החתונה של דובי ואריק
האם הקשר יצליח? דובי ואריק בטקס החופה | צילום: קובי מהגר

אבל מה שבאמת מעניין הוא - איך יראו החיים המשותפים שלהם, ועל זה היו כמה חילוקי דעות. קודם כל, בהצלחה לאריק כי נראה שהוא יהיה זה שיבשל וישטוף כלים, אבל מצד שני אם יצטרך קצת חום ואהבה, דובי גם יכולה להיות מאוד רומנטית. עם הזמן, כמובן. "רומנטיקן הוא לא היה, הייתי נשואה לו הרבה מאוד שנים ועוד הכרנו קודם", הבהירה שרית, "אריק צריך מישהי שתישען עליו, הוא צריך להיות הגבר בבית". אז איך הוא יכול לכבוש את דובי? קבלו את התשובה של בוגרי גן דובי.