אם להיות כנים היה לנו שבוע עמוס במיוחד, ולא רק בגלל שהכרנו עוד שני זוגות שנפגשו לראשונה מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון (מוצ"ש ב-21:15, קשת 12), אלא כי בזוגיות כמו בזוגיות - הכל דינמי. אז מה היה לנו עד עכשיו? שני זוגות חדשים, טיסה אחת לירח דבש במוסקבה, קצת סלפים עם הכיכר האדומה והרבה בלבול לקראת שלב המגורים יחד. ואם כבר דיברנו על הדירה המשותפת, נראה שגם שם לא הכל על מי מנוחות, ויש כמה פרטים שעדיין צריכים להיסגר. עד שזה יקרה, חזרנו אל כל הרגעים שעשו לנו את השבוע, ותאמינו או לא, יש הרבה כאלה.

 1. ביחד לא ביחד?
  אנחנו עדיין לא יודעים מה יעלה בגורל הזוגיות של רוני לוי ונעם קציר, אבל סטורי אחד העלה בנו את החשד שאולי מדובר בסיפור אהבה נוסח שירי קופפרברג ולירן לוי. כזכור, רוני התרחקה מנעם בירח הדבש וגם כשעברו לדירה המשותפת, נראה שלא הכל זורם חלק. אבל כמו שהזכרנו למעלה, יחסים הם דבר דינמי ככה שאולי פיית המשאלות שלנו סוף סוף בחרה להגשים לנו חלום. מה היה בסטורי? זה בדיוק הזמן לגלות.
  רוני ונועם מחתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך, מתוך instagram)
  צירוץ מקרים? | צילום: צילום מסך, מתוך instagram
 2. בלי זקן

  מי שחיכה בציפייה לפגוש את הגר משה הוא כמובן ניר פור, החתן בעל הזקן שמחזיק ביותר תארים ממה שכנראה נוכל לספור. למה הדגשנו את הזקן? פשוט כי מאחוריו יש סיפור לא קטן מיחסים קודמים שלו. מסתבר, שניר הוריד את הזקן בשביל האקסית, צעד שגרם לכולם להיות בהלם. אז חיטטנו קצת בעבר ובדקנו איך הוא באמת נראה בלעדיו? 
  ניר פור והגר משה (צילום: שחר מייזנר)
  החתן והזקן. איך הוא נראה בלעדיו? | צילום: שחר מייזנר
 3. מהסלפי באהבה

  ואם כבר התעסקנו בזקן של ניר, כדאי שנפנה את הבמה להתאמה שלו, או ליתר דיוק לסלפי של הגר. נכון, שני בני הזוג נמצאים באותה התמונה, משמע ניר לא בדיוק התנגד, אבל כבר הבנו שזאת הדרך של הגר להסתכל על הזוגיות ביניהם מבחוץ. או כך לפחות החתן שלה טוען. אז כמובן שלא הצלחנו להתאפק, והשגנו את התמונות מהטלפון האישי של הזוג. זה מה שראינו שם. 
  הגר וניר בירח הדבש (צילום: הגר משה | mako)
  עוד סלפי לאוסף | צילום: הגר משה | mako
   
 4. מישהו לרוץ איתו

  למה אנחנו בוחרים לרוץ עם טיפוסים בעייתים, איך אתגרים הפכו עדיפים על הקל והפשוט והאם יכול להיות שדווקא כאן, מה שנכון עבורנו הוא הבחירה שאנחנו פשוט לא רואים? ביומנה של ארוסה מאורסת פותחת את הלב ומבהירה שאם יש משהו אחד נכון במערכת יחסים הוא שהיא ממש לא ספרינט. להיפך, זאת ריצה למרחקים. אז אל תתפשרו, אבל לגמרי תבינו דבר אחד או שניים על יחסים
 5.  שתי טיפות מים

  בזמן שצפינו בזוגות של חתונה ממבט ראשון נפגשים, מכירים, טסים לירח דבש ומקימים בית משותף, מחשבה אחת רצה לנו בראש ללא הפסקה - מאיפה הם מוכרים לנו כל כך? אז גירדנו בראש זמן מה עד שסוף סוף עלינו על הזהות של הכפילים שלהם. מי האח האבוד של דניס רוסקוב, ולמי נעם קציר דומה כמו שתי טיפות מים? התשובות כאן.
  אלעד שמי וניר פור (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת12)
  נו, דומים או לא דומים? אלעד שאמי וניר פור | צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת12
 6. בלי נייר רטוב

  את דנית ליבנת ואמיר זהבי הכרנו בפרק האחרון, ונראה שהניצוצות ביניהם לא הפסיקו לעוף. היא הזילה דמעה, הוא חייך בהתרגשות וביחד הם יטוסו לירח הדבש. אבל עוד לפני שזה קורה, שאלנו את האורחים בחתונה שלהם - מה דעתם על ההתאמה? התשובות היו חד משמעיות, ובדיוק בגלל זה הרשנו לעצמנו לחטט קצת בשאלות החשובות באמת. אז איך הזוג יסיים את הלילה, ומה השריטה של כל אחד מהם? נייר רטוב הוא רק קצה הקרחון.
  דנית ואמיר (צילום: לירון סער)
  אז מה אמרנו, בלי נייר רטוב? | צילום: לירון סער
 7. כמעט שם

  אחת ההתאמות שהמומחים התלבטו לגביה שעות נוספות היא הכלה של ניר. כמו שאנחנו יודעים, בסופו של דבר הגר הייתה הבחירה המושלמת עבורו, אבל גם מורן שינדלר הייתה בראש הרשימה. אלא שאז דני פרידלנדר הביע את החשש שהעוצמות שלהם יהיו שונות, והיא סיימה את התהליך עם אכזבה קטנה. בראיון היא מספרת על התהליך שעברה, האם היא בזוגיות היום ומה דעתה על ההתאמה בין הגר לניר?  
  מורן שינדלר וניר פור (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  "ניר מקסים, בהחלט הייתי נותנת לו צ'אנס". מורן שינדלר וניר פור | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 8. קפיצה למים העמוקים

  פייר, היינו עושים הכל כדי להיות בחתונה של הגר וניר. הוייב באוויר, הקפיצה לבריכה והמבטים בין השניים גרמו ללב שלנו לגרגר לו בהנאה שקטה אל מול המסך. אבל האם זה גם מה שהמשפחה והחברים חושבים? לא השארנו אתכם בלי תשובה, וביררנו איפה הזוג עומד לגור, ומי יהיה אמון על הבישולים בבית? רמז: תסמכו על החמות שתסדר את העניינים.
  אלבום החתונה של הגר וניר (צילום: שחר מייזנר)
  קופצת למים העמוקים? הגר משה | צילום: שחר מייזנר