אחרי שראינו את הרגעים האחרונים שלהם יחד, הזוגות נפרדו ל-48 שעות ובסיומם יצטרכו להכריע - האם הם נשארים ביחד או נפרדים? וכמו בכל שבוע, אנחנו כאן כדי לחבר את הקצוות ולעדכן את המעודכנים (וגם את אלו שלא חיים על כדור הארץ) בכל מה שהיה. הגר פתחה את הנושא המתבקש, ניר ניסה לרגש, היא לא ניסתה לגרש אבל הצליחה לפקשש, הוא נעלב, היא ישנה יומיים בלעדיו וכולנו מחכים לסוף טוב ומאוהב (ותודה לדודו זר על החרוזים). אז רגע לפני פרק ההחלטות הגורלי של חתונה ממבט ראשון (שבת ב-21:30, קשת 12), זה מה שאתם חייבים להשלים.

 1. בואי נהיה הזוג הזה

  זה בהחלט היה השבוע של הגר משה וניר פור. הוא התחיל בסופ"ש של ריבים, השלמות, שתיקות, חיבוקים וגם לא מעט נשיקות, ונגמר בפרידה של 48 שעות עד ההחלטה הסופית. למרות התפנית המפתיעה שניר חשף רגע אחרי שעזב את הדירה המשותפת, לדעתנו הזוגיות שלהם עדיין יכולה להצליח עם עבודה קשה וכוח רצון. למה? יש מספיק סיבות טובות. לקורא ניר: קח קצת חומר למחשבה.

  הגר וניר: הנשיקה (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  אם את הסוג הזה - חתונה. הגר וניר | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 2. טיימינג זה הכל בחיים

  אחרי הריב הגדול בסופ"ש הרומנטי, הגר הבינה שהתזמון שלו לא בא לטובתם, כי גם לוויכוח יש את הזמן והמקום שלו. רגע לפני שנפרדו ליומיים שלמים כדי לעכל את התהליך שעבר עליהם עד לקבלת ההחלטה הגורלית, הגר התראיינה לחדשות הבוקר עם ניב רסקין, וסיפרה על התחושות: "אחרי כל ריב את רוצה לקוות שזה הריב האחרון". והאמת שגם אנחנו.

  הגר על רכבת ההרים הזוגית עם ניר (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת12)
  "זה היה ריב בתזמון ממש גרוע". הגר משה | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת12
 3. BFF

  ובמעבר חד לזוג אחר שגם עוד לא רץ לסגור אולם. דנית ליבנת ואמיר זהבי שלא הפסיקו לשחק לנו ים-יבשה עם הרגשות, עומדים גם הם רגע לפני ההחלטה הגורלית. החברות הטובה והקרובה שנרקמה בניהם היא בהחלט הבסיס לכל קשר זוגי מוצלח, אבל יש עוד כמה דברים לעבור בדרך. כדי לעזור להם ברשימת ה"בעד ונגד" לרגל קבלת ההחלטה, הכנו להם כמה הסברים מנומקים שיראו שעדיין יש כאן סיכוי אמיתי לאהבה. על לא דבר.

  אמיר חושב שדנית גיבורה (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", באדיבות ספורט 1)
  תפתחו ת'סטורי. דנית, אמיר וגינג'ר | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", באדיבות ספורט 1
 4. הפרד ומשול

  שוב חזרנו להגר וניר (אמרנו לכם שזה היה השבוע שלהם), והפעם – למה 48 השעות בנפרד הם ממש מתנה משמיים עבור הזוג המבולבל? המאורסת שלנו תמיד מוצאת את הזמן לעקוב בהדיקות אחרי הזוגות בין מדידות השמלה לטעימות הקייטרינג, ואחרי הפרק האחרון היא ראתה נקודת אור גדולה. הפרידה הזמנית הצליחה לחשוף את הרגשות המודחקים של הגר, כמו שמעולם לא ראינו, ואולי היא הפתח להמשך קשר בריא ונכון יותר. אבל מה קורה בצד שלו?

  הגר וניר נפרדים ל-48 שעות (צילום: חתונה ממבט ראשון 3, באדיבות ספורט 1)
  חיבוק אחרון ל-48 שעות הקרובות. הגר וניר | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, באדיבות ספורט 1
 5. הסיפור שאינו נגמר

  אחד הרגעים היותר קשים שהיו בסופ"ש הרומנטי של הגר וניר (מקווים שהם לא משהקים את חייהם עכשיו), קרו במרפסת המלון. בעוד היא חיפשה נושאי שיחה ובחרה את המרתק מכולם - סושי כמובן, הוא דווקא רצה לשתף אותה באחד מרגעי השיא שהיו לו בחייו. ניר התחיל לספר ודווקא רגע לפני הפאנצ' שבו כולנו צריכים להגיד OMG, היא קלטה שאין שום זכר לדגים נאים שמגולגלים בתוך אצה ואורז, וקטעה אותו. אחרי כמה לילות נטולי שינה, החלטנו לעשות מעשה ולבדוק מה בדיוק קרה עם המולקולה שריגשה אותו באמצע קיוטו, והתוצאה? מרגשת.

  נעם ורוני מארחים את הגר וניר (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  הקשבנו עד הסוף. ניר פור | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 6. לגזור ולשמור

  אנחנו ממש לפני קו הסיום, אחרי עונה מטורפת שגרמה לנו להתאהב, לכאוב, לצחוק, לכעוס, לבכות ובעיקר לא להוריד את העיניים מהמסך. עם כל העצות שנתנו להם לאורך כל העונה (ותודה לטוקבקיסטים המסורים), הגיע הזמן לגלות מה הם נתנו לנו. אז אחרי שמשתתפי העונה העזו לתת סיכוי אמיתי לאהבה מול המצלמות, אנחנו הרווחנו כמה שיעורים חשובים לחיים שיעזרו לנו בחיפוש הפרטי שלנו. ותודה למומחים.

  פרק 20 (צילום: מתוך: "חתונה ממבט ראשון 3", באדיבות ספורט 1)
  היינו חייבים לגוון קצת. מור, מאור, רוני ונעם | צילום: מתוך: "חתונה ממבט ראשון 3", באדיבות ספורט 1
 7. שחק אותה גבר

  גברברי חתונה ממבט ראשון הגיעו למדידת חליפות בחנות "Boss", ואיזה מזל שרומי גיאור הייתה שם, ותפסה אותם לשיחה צפופה אחד על אחד. אז מה אריק חביב חושב על הקשר (האפלטוני, יש לציין) עם דנית, עם מי מאור פינקלשטיין לא מפסיק להסתובב מאז התוכנית והאם ניר שחרר סוף סוף את העניבה?

  חתונה ממבט ראשון רגע לפני פרק הסיום, יוני 2020 (צילום: אביעד זיסמן)
  כל החתיכים אצלה. נעם, דניס, ניר, מאור ואריק | צילום: אביעד זיסמן