מה לא עברנו השבוע? הכנות לקראת ליל הסדר, ניקיונות בכל פינה אפשרית ודיווחי קורונה שוטפים מהשטח. אבל אם לומר את האמת, הנושא העיקרי שהעסיק את המחשבות שלנו הוא מצב הזוגות של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12). עם כל הכבוד למגפה שפוקדת את העולם כרגע, קצת אסקפיזם לא פגע באף אחד, אז הנה תקציר האירועים לפניכם: אם תהיתם מה הסוד הגדול להצלחה זוגית, לנו יש את התשובות. מסתבר שטחינה לגמרי מקרבת בין לבבות האנשים, או לפחות בין אלה של רוני ונעם, שסוף סוף הרימו דגל לבן וחלקו נשיקה רומנטית בחצר.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

אבל לא על הטחינה לבדה, כי גם הלחמעג'ון והשקשוקה סיפקו לנו כמה הסברים על עוצמות הזוגיות של דובי ואריק, ושלא נפתח בכלל על הדג העוקצני שהשף (מאור) בישל לכבוד הכניסה של הסו-שף (מור) לדירה החדשה. והם לא היחידים. גם דנית ואמיר עברו לבית משותף וניטרלי, בזמן שדניס החליט בצעד אמיץ לעבור הלאה ולהיפרד מהאקסית המיתולוגית, הלוא היא מרלין מונרו שתלויה לו בסלון. הקרדיט להדר, כמובן. ומה קרה בגזרה של הגר וניר השבוע? אלה הדברים שאסור לכם לפספס.

 1. הבידוד של מור

  למרות האסקפיזם שהזכרנו למעלה, אי אפשר באמת לברוח מהמציאות של היום וזה בדיוק מה שקרה למור. עוד לפני הוראות הסגר החמורות, היא חזרה לבית של אימה ברמת ישי ושם זה קרה. מור מצאה את עצמה חשופה לחולה קורונה מאומת בסופר בקרבתה, וכך קרה שהיא ואמא נכנסו לבידוד ביתי של שבועיים. מסתבר שאת חג הפסח, אותו תכננו להעביר בנפרד, הן יעשו בכל זאת ביחד. קירוב לבבות, כבר אמרנו?
  מור לרמן (צילום: מתוך האינסטגרם של מור לרמן | Instagram)
  נכנסה לבידוד | צילום: מתוך האינסטגרם של מור לרמן | Instagram
 2. הטיפים של דנית

  אם היה לכם ספק מי תהיה אורחת הכבוד בליל הסדר של דנית, התשובה היא כמובן ג'ינג'ר. אלא שלא כל כך פשוט להתוכנן לקראת החג כשיש לך כלבה מתוקה בבית, ובמיוחד כשסדר וניקיון נמצא בראש סדר העדיפויות, כמו במקרה של דנית. במיוחד לכבוד הפסח, ביקשנו ממנה לתת לנו כמה טיפים שיעזרו לשמור על בית מבריק, ולא רק פעם בשנה. אז מה היא עושה קבוע אחרי כל מקלחת, ולמה היא לא מסכימה עם מארי קונדו, אלילת הסדר והניקיון שלה? הנה התשובות.
  הבוקר שאחרי: דנית ואמיר בארוחת בוקר (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, שידורי קשת)
  מה דנית עושה אחרי כל מקלחת? | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, שידורי קשת
 3. הילדות של דניס

  לא פשוט להיות עולה חדש בישראל, ובטח ובטח כשמדובר בגילאים הצעירים יותר. בפרקים האחרונים, הדר הציפה את העובדה שדניס משנה את ההתנהגות שלו ליד אנשים חדשים, והבהירה לו שהוא פשוט צריך להיות גאה במי שהוא כי הוא מושלם ככה. אנחנו התמוגגנו מהמחמאות שלה, ודניס הודה שיכול להיות שתוספת הנחמדות שלו נובעת מהעובדה שבילדות היו לו קשיים להשתלב. בהמשך, הוא גם פתח בפניה את סיפור הילדות שלו, והנה הוא לפניכם.
  דניס רוסקוב (צילום: אור בן זריהן, צילום פרטי)
  "קראו לי 'אין תקציב' בגלל שלא היה לנו כסף". דניס רוסקוב בילדות | צילום: אור בן זריהן, צילום פרטי
 4. האקס של הדר

  חדי העין שביניכם בטוח לא פספסו את התגובה הגאונית של דניס, להודעה שהגיעה להדר מהאקס. ולא ציפינו אחרת, בכל זאת, ככה ג'נטלמן אמיתי מתנהג. אז בלי יותר מדי דרמה, ועם עקיצה שלא משאירה שום מקום לספק, דניס הצליח להעביר לה את המסר המתבקש. שאבנו ממנו השראה לקראת חג הפסח, והכנו לכם שאלון קצרצר שיבחן איזה מן בני זוג אתם כשזה נוגע לאקסים שלכם? חכם, רשע, תם או זה שאינו יודע לשאול, בואו וגלו מי אתם.
  ירח הדבש של הדר ודניס (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  מה הייתה התגובה הגאונית של דניס להודעה מהאקס של הדר? | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 5. המשפחה של הגר

  היחסים של הגר וניר כבר עברו עליות ומורדות, אבל בשבוע האחרון אנחנו שמים לב להתקרבות המיוחלת ביניהם. ובמיוחד אחרי שתי ארוחות משפחתיות, שגרמו להגר לראות את החתן שלה בצורה קצת אחרת. כנראה שהדרך ללב עוברת דרך האחייניות שלה, וזאת בדיוק הסיבה למה דינמיקה משפחתית צריכה להפסיק להפחיד אותנו כל כך. יומנה של ארוסה על ניקיון סדר פסח ביחסים של הגר וניר. חג שמח לכולם.