אם יש משהו שריגש אותנו במיוחד, זה ללא ספק השבוע שבו הכרנו את שני הזוגות הראשונים בעונה השלישית של חתונה ממבט ראשון (שבת ב-21:15, קשת 12). למי שלא הספיק לעקוב, הנה התקציר: זוג בפרק ב', דרמות מתחת לחופה, חיבוקים לילדים - שום קשר עין עם החתן, ויכוחים על הרחבה והופ הנה כבר יש לנו זוג חדש. חתונה בהפתעה, היא כלה סרקסטית, הוא חתן עם חוש הומור ומכאן תלויות באוויר הרבה מאוד שאלות לגבי עתיד הקשר. רגע לפני שאנחנו באמת מגלים מה יקרה בירח הדבש, קבלו את הרגעים שאסור לכם לפספס.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

 1. ההתאמה שלא קרתה

  אריק חביב עשה את הצעד האמיץ ופגש את דובי עמירה מתחת לחופה כדי להתחיל ביחד את פרק ב', ובין האורחים בחתונה יכולנו לזהות גם את ערן ברנע, בן זוגה לשעבר של אביבה תבורי. מסתבר, שערן שייך למעגל החברים הקרוב של אריק, והם שומרים על קשר מזה 12 שנים. מה שעוד יותר מפתיע, הוא ניסיון השידוך שלא צלח בין אביבה לאריק לפני שנים, הרבה לפני שהיא וערן הפכו לזוג. אז מה בדיוק קרה שם?

  מה הקשר בין אביבה תבורי לאריק חביב. פברואר 2020 (צילום: אינסטגרם, חתונה ממבט ראשון)
  ניסיון השידוך שלא צלח. אביבה תבורי ואריק חביב | צילום: אינסטגרם, חתונה ממבט ראשון
 2. עפנו: השמלה של הדר ברייר

  מהרגע הראשון שדניס רוסקוב הניח את העיניים על הבלרינה והביולוגית, אי אפשר היה לפספס את ההתלהבות שלו. אז פינינו לו את המקום לפרגן לה, ובינתיים החלטנו אנחנו להרים לשמלת הכלה האלגנטית שלה. ולא סתם, שמלה בגזרת מחוך עשוי משי שמעוטר באבני סברובסקי. כן כן, לא סתם עפו שם ניצוצות באוויר. על היצירה הזאת אמון המעצב אריאל טולדנו, ואם אתם צריכים עוד פרטים - הכל כאן
  אלבום החתונה של הדר ודניס (צילום: קובי מהגר)
  הדר, תעדי סיבוב | צילום: קובי מהגר
 3. מבחן החבר'ה: דובי לא-לא

  אם חשבתם שהחברים של אריק יעברו בשתיקה על הריחוק של דובי בחתונה, כנראה שאתם לא מכירים אותם. פייר, גם אנחנו לא, אבל זה לא אומר שלא שמענו מהם האם דובי הצליחה לעבור את מבחן החבר'ה? ולא רק היא, מה חשבו בצד שלה על החתן שחיכה לה עם הוורד הלבן? הדעות חלוקות.
 4. אל תדברו על דובי

  בזמן שהחברים של אריק לא מבינים את ההתנהגות של הכלה, יש מישהי שדווקא מזדהה איתה לגמרי. ארוסה טרייה מספרת על החשש לצאת הבריידזילה ביום חתונתה, ואיך היא, שמכירה את בן זוגה כבר תשע שנים, לא יודעת האם תחזיק לגבר של חייה את היד בחופה, אז דובי? בואו לא נגזים. היא "רק" נכנסת לזוגיות עם אדם זר שלא הכירה, מסביבה מצלמות שמתעדות כל דקה וצד שלם של אורחים, אותם היא לא מכירה. קלי קלות, מה לא? אז זהו, שלא.
  דובי עמירה (צילום: קובי מהגר)
  למה אסור לנו לשפוט את דובי? | צילום: קובי מהגר
 5. מבחן החבר'ה: דניס, בלי משחקים

  היא צריכה להיות יותר שובבה, לו אסור לשחק משחקים וביחד דניס והדר, מתחילים 42 יום של חיים משותפים. אבל לא נקדים את המאוחר, כי בינתיים החברים משני הצדדים פתחו את כל הקלפים על השולחן וחשפו מה דעתם על ההתאמה בין השניים. אז מי יעיר את מי בבוקר, ואיך הם סיימו את ליל הכלולות שלהם? החבר'ה מנחשים.
 6. לומדת להיות רווקה

  בת אל לוי כבר עברה את התהליך בעונה הקודמת של חתונה ממבט ראשון, כשהתאימו לה את החתן יוגב אלקיים. זאת גם בדיוק הסיבה שהיא מכירה את הדרך של הזוגות החדשים הרבה יותר טוב מאיתנו, וכנראה שגם מכל אחד אחר. אחת שהתחתנה פותחת את התחושות שלה בנוגע לרווקות מאוחרת ומזדהה עם הדר, שחיתנה את כל החברות שלה: "בדיוק כמוה, גם אני לא תיארתי לעצמי שאהיה רווקה בגיל 35".
  בת אל לוי (צילום: מתוך instagram)
  "כמו הדר, גם אני לא תיארתי לעצמי שאהיה רווקה בגיל 35". בת אל לוי | צילום: מתוך instagram