סופ"ש הזוגות של חתונה ממבט ראשון פתח תיבת פנדורה אחת או שתיים, וגרם לכמה משתתפים להגיע לתובנות על הקשר שנרקם ביניהם. חלקם יצאו מחוזקים, אחרים פחות. כמו למשל מור שפתאום ראתה מולה מאור אחר, או הגר שסוף סוף הצליחה לראות את ניר במצב הכי רגיש שלו. "אני מאוד אמוציונלית לגבי הגר", הודתה דנה זרמון בחדשות הבוקר עם ניב רסקין, "יש לי ביקורת אבל מצד שני אני מבינה אותה, יש משהו נורא מלחיץ בלהיפתח לבן אדם שכל הזמן אומר לך שהכל בסדר, וסוף סוף אנחנו רואים בפרק האחרון שגם הוא מרגיש".

ולא סתם, אפילו ראינו דמעות מהצד שלו כשסיפר להגר על הסגירות שלו. "אני לא חושבת שהוא צריך להתרחק. הוא צריך להיפתח ולהראות לה שהוא מרגיש משהו", המשיכה דנה, "מעבר לזה שהוא מלטף ואומר לה: 'את מהממת', 'את מושלמת', 'הכל בסדר', 'אני תומך בך', סוף סוף יש פה איזה רגע שהגר רואה משהו אחר, משהו שזה רק הוא ועליו הפוקוס. אז זה ממש להגיד בוקר טוב על ההתעוררות, אהלן הגר, שמחים שהגעת לתוכנית, יש לך בן זוג וזה לא רק את בתהליך. סוף סוף היא רואה את זה".

"מבוקר טוב להגר עוברים ללילה טוב לגברת מור", פתחה דנה על הקצר שנוצר בין מור למאור בסופ"ש, "לא הבנתי מה נמנמת באוטו? לא משנה כמה נפגעת, כמה לא זרם לך, כמה לא דיברתם ביניכם – את לא אמורה לייצר מצב של ניתוק מוחלט". גם יוגב אלקיים הסכים איתה, והוסיף: "אני חושב שכשהם לחוד הם יותר בולטים, וכשהם ביחד הם מורידים אחד את השנייה". ומה יש להם להגיד על דניס והדר?