בפרק של חתונה ממבט ראשון ששודר אמש (שבת בקשת 12), הכרנו את רוני לוי ונעם קציר, הזוג השלישי העונה שנפגש מתחת לחופה. על פניו, רוני ונעם חולקים לא מעט דברים – שניהם נוודים שטיילו במקומות שונים בעולם אבל הכי מתגעגעים לארץ, ושניהם מכורים לים, לחופש ולאדרנלין. ולמרות זאת, המומחים של חתונה ממבט ראשון שקלו להתאים לרוני אדם שונה לחלוטין – את עדי לישע, גרוש בן 36 ממושב רנן שעוסק בעיצוב ושיווק של ארונות מעץ.

"רוני מדהימה, יש לה אנרגיות חיוביות ואני חושב שנעם גבר מאוד נכון בשבילה. יצא לי להכיר אותו במיונים ואני חושב שהזיווג הזה יכול להצליח", אומר לישע. ייתכן שהסיבה שבגללה בחרו לבסוף המומחים להתאים לרוני דווקא את נעם ולא אותו, היא שהם סברו שהם שונים מדי מבחינה הביוגרפיה האישית שלהם. על אף התדמית השורשית-מושבניקית שהציג, לישע מעיד כי הוא דווקא יותר דומה לרוני ממה שנדמה. "גם אני גרתי בארצות הברית כמה שנים, עבדתי שם וניהלתי עסקים. האמת היא שהייתי אפילו די קרוב לרוני, גרתי באלבמה והיא בפלורידה".

לישע מספר שמאז שידור התכנית אמש הוא מוצף במאות פניות, גם מאנשים שסתם רוצים לפרגן וגם מפונים שמעוניינים למצוא לו שידוך אלטרנטיבי. "יש גם פניות מנשים, כל הלילה הטלפון צלצל. אנשים רוצים להכיר לי איזו חברה שלהם, או שמישהי מציעה את עצמה. כותבים לי 'איך לא בחרו בך', או כמובן שואלים אם אני פנוי. האמת היא שאפילו לא הספקתי לקרוא את כל הפניות".

עדי לישע (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12

הרגשת פספוס או החמצה שלא המשכת את התהליך עם רוני?

"לא הרגשתי פספוס או החמצה, למרות שאני חושב שזה יכול היה לעבוד עם שנינו. הבשלות לנושא הזוגיות קיימת, הרצון להגיע ולתת מעצמך לצד השני, להכיל את בן או בת הזוג ולהיות מחויב לתהליך. כולנו מכוונים כמו ראש חץ למטרה הזאת, כי בסופו דבר אנחנו רוצים לצאת עם זוגיות טובה ונוחה ולמצוא את מי שייחלנו לעצמנו. לאורך כל הדרך החוויה הייתה מדהימה, גם עם המומחים ועם כל מי שלקח בזה חלק. באתי סקפטי לתהליך ויצאתי ממנו מחוזק, ככה שאני ממליץ עליו בחום".

הסביבה הקרובה הופתעה לראות אותך על המסך?

"החברים ומשפחה היו חלק מתהליך, ככה שהם ידעו, אבל הסביבה העסקית פחות. הם לא ידעו והם מאוד הופתעו לראות אותי על המסך. קיבלתי המון טלפונים וביקורות חיוביות, אנשים מאוד נהנו לראות אותי. ביומיום אני בקשר עסקי עם אנשים, ופתאום נגעתי להם במקומות הכי אישיים עם הדברים שאמרתי. זה באמת עשה לי טוב".

אם כבר עסקנו בשאלה הרת הגורל – אז צר לנו לאכזב, אבל לישע לא ממש פנוי והוא נמצא בזוגיות כיום. "במידה ודברים לא יסתדרו, יש לגמרי מצב שאני אהיה גם בעונה הבאה. הפורמט הזה מאוד מתאים לי", הוא אומר.