זה כבוד גדול להדליק משואה לרגל יום העצמאות ה-72 של מדינת ישראל, ואם הוזמנת לטקס הדלקת המשואות של ארץ נהדרת כנראה שבכלל עשית משהו טוב בחיים. אמש (רביעי) עלו בזה אחר זה הדמויות לבמת התוכנית, ביניהן אייל גולן, דקל וקנין וגם הגר משה וניר פור מחתונה ממש ראשון שזכו לחיקוי משלהם. מי שהיה אחראי על הצחוק המתגלגל שלנו הם שני כהן ואורי לייזרוביץ', והתגובות לא איחרו להגיע.

"אם הייתם אומרים לי לפני שנה שאני הולך להדליק משואה בארץ נהדרת – לא הייתי מאמין. זה הדבר הכי מפרגן לקבל דמות שם", אמר ניר בחדשות הבוקר עם נסלי ברדה ואף הציע הצעה קטנה לשיפור, "בפעם הבאה תביאו להגר פרחים היא מאוד אוהבת את זה".

הגר אמנם לא ביקשה פרחים, אבל הודתה שהתרגשה מאוד לראות את עצמה מהצד. "זאת הייתה חוויה מרגשת, מפתיעה ובעיקר ממש מצחיקה, מצאתי אני עצמי נקרעת מול המסך, שני קלטה אותי אחד לאחד. אז זו הייתה חוויה מאוד מיוחדת, רגע להסתכל על עצמך מהצד, זה כבוד אדיר ופרגון עצום".

למקרה שפספסתם, הגר וניר עלו להדליק משואה, שהפכה במהרה למשואה נפרדת. היא בעיקר דיברה על הרגשות שלה, הוא דאג להביא לה הפתעה נוספת ואחרי חוויה מרגשת שכזו אנחנו בטוחים שכבר נראה את עליית מדרגה ביחסים ביניהם. פרחים, מישהו?