סוף סוף זה קרה. אחרי הרבה זמן שדניס רוסקוב חיזר אחרי הדר ברייר, היא שחררה והובילה אותו ישר לתוך ליבה. ואנחנו? התמוגגנו. "הדר ודניס עושים כברת דרך ארוכה שבמציאות היא אורכת שבועיים, והוא קנה את לבה", סיפרה אמש (ראשון) המומחית של חתונה ממבט ראשון, ד"ר יעל דורון בחי בלילה, "זה תהליך שבו לאט לאט מתמוססות ההגנות והיא רואה אותו כמו שהוא – הג'נטלמן האולטימטיבי".

אבל לא אצל כל הזוגות הכל הולך חלק. כולנו תפסנו את הראש כשהגר משה ביקשה מניר פור להפסיק עם המחוות הרומנטיות, פשוט כי זה מביך אותה. "העניין הוא כמה זה מתאים באותו שלב לשני בני הזוג", אמרה דורון. "לפעמים זה לא מתאים באותו השלב. אנחנו נורא מקווים שלא יימאס לו להיות מקסים כמו שהוא, אבל זה רק שליש מהדרך. עברו בסך הכל שבועיים מהחיים המשותפים שלהם". 

ומה לגבי דנית ליבנת ואמיר זהבי, שהפערים ביניהם מתחת לפני השטח ממשיכים לגדול? "אמיר ודנית נותנים את האתגר הכי גדול שיש בעונה הזאת של חתונה ממבט ראשון, והאתגר הוא - איך מייצרים משיכה כשיש רק אינטימיות רגשית? אבל זה לא רק, אינטימיות רגשית זה המון – חברות, שיחות נפש וקרבה, אבל השאלה היא אם משם יכולה להתפתח גם תשוקה".

"אפשר להפוך את היוצרות", הוסיפה דורון. "כרגע דיברנו על דניס והדר, יש דברים שמתחממים ככל שמכירים, ואני רוצה להגיד לכם, יש עוד הפתעות בעונה הזאת. העונה הזאת מתמודדת עם זה שלפעמים תשוקה היא דבר שיכול להתפתח. מה היה עם שירי ולירן בשנה שעברה?". 

הגר מבקשת מניר להפסיק להשקיע (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת12)
הגר וניר עברו רק שליש מהדרך. | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת12

"אף אחד לא מדבר על הבדידות של הרווקים"

חוץ מזוגיות בימי קורונה, יש גם רווקות בימי הקורונה, שלדעת דורון אפילו קשה יותר. "רווקים זה המגזר הכי מוזנח בימים האחרונים", אמרה המומחית. "כל הזמן שואלים אותנו על הזוגות, מה איתם, מה עם הילדים ומה עם ההורים".

מה רע לרווקים?
"הרווקים לא הולכים לבקר את ההורים כדי לא להדביק אותם, לא הולכים לבקר את האחים שלהם כדי לא להידבק ולהדביק את הילדים שלהם, והם נשארים לבד. לא יכולים לצאת לדייטים ולא יכולים להכיר. זה עידן של בדידות וזו בדידות מאוד גדולה. בדרך כלל מדברים על הבדידות של המבוגרים, אף אחד לא מדבר על הבדידות של הרווקים".