בזמן שניר עדיין מתכנן את המחווה הרומנטית הבאה להגר, חזרנו אחורה אל המתנה שהתחילה את הכל. התקופה: ימי הרווקות האחרונים. הסיבה: ככה משקיעים במתנות, תלמדו. בקטעים שלא ראיתם בחתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12), ניר מכין את המחווה הראשונה בהחלט, וחושף מה עומד מאחוריה במסיבת הרווקים שהחברים מארגנים לו. לעוד קטעים בלעדיים, היכנסו לקבוצה הרשמית של חתונה ממבט ראשון בפייסבוק – למומחים בלבד

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

במהלך מסיבת הרווקים, החברים שאלו את ניר כמה שאלות, והראשונה ביניהן הייתה מה לא יהיה מוכן לשנות עבור הכלה? התשובה כאן די פשוטה ומסתכמת בזקן שלו. טוב, ברור לכולנו למה, נכון? אנחנו ממשיכים. אם יש משהו שהכלה שלו צריכה לדעת עליו זה שהוא אוהב בירה, ולא רק זה: "היא צריכה להיות שם בשבילי כמו שאני אהיה שם בשבילה", הסביר לחברים. פייר, לגמרי צודק.

אם חשבתם שפה זה נגמר, טעות בידיכם. השאלות המשיכו וכך גם התשובות. ביניהן גילינו שהדבר הראשון שמושך את ניר בבחורה אלה העיניים, ושעוד שנה מאותו רגע היה רוצה להיות יחד עם הכלה שלו (הכוונה להגר, כמובן) בצעדים מתקדמים לקראת החתונה האמיתית. משם, החברים איחלו לו ברכות לכבוד האירוע שמתקרב, וניר סיכם: "זה מרגש, הם שאלו אותי שאלות, ואלה תשובות שבדרך כלל אני לא רגיל לענות בפומבי". בסוף מתרגלים להכל.