במערכת היחסים שבין רוני לוי לנעם קציר מחתונה ממבט ראשון, שמענו על החששות שלה מחוסר המשיכה הפיזית, שגרמו לה לקחת שלושה צעדים אחורה. אבל מה בנוגע לצד של נעם? מסתבר שגם לחתן היו לא מעט לבטים לפני שנכנס לתהליך, ובקטע שלא ראיתם בחתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12), סיפר על כך לחברים. לעוד קטעים בלעדיים היכנסו לקבוצה הרשמית של חתונה ממבט ראשון בפייסבוק - למומחים בלבד.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

"לא חשבתי שזה יגיע לכאן, שאנחנו עושים מסיבת רווקים ואני מתחתן מחר", שיתף נעם רגע לפני החתונה, "כבר כמה שנים טובות שזה כל מה שאני רוצה. בשביל זה בעיקר באתי לארץ, זה מה שהיה חסר לי. אני חושב שזה המסלול המהיר בשביל כן למצוא אהבה, ואולי להתאים לי מישהי שלא הייתי בוחר מלכתחילה, כי הבחירות שלי לא צלחו עד היום".

אלבום החתונה של רוני ונעם
"אולי הבחירות שלי לא צלחו עד היום". נעם קציר מתחת לחופה | צילום: ירין טרנוס

נעם המשיך ואמר שהדבר שהכי מפחיד אותו הוא דחייה, אבל חברו הקרוב ניסה להרגיע אותו בטענה שבכל מערכת יחסים החשש הזה קיים. "בכל פעם שאתה מנסה להתחיל עם בחורה יש את החשש שידחו אותך, גברים מכירים את זה", הרגיע את נעם.

אלא שנעם לא בדיוק נרגע, והודה בהמשך: "אני לא רגיל בכלל להיות במרכז הענייניים, לשבת באמצע וששואלים אותי שאלות, בטח שלא על זוגיות. מה שכיף עם החבר'ה שלי זה שבאמת אפשר לדבר איתם על הכל, על כל רגש, וכל אחד ייתן את הפידבק שלו. יש בי כל כך הרבה התרגשות שאני לא יודע איך להגיב לזה אפילו". ומה קרה במסיבת הרווקות של רוני? צפו בקטע המלא.