כבר בטקס החופה של "חתונה ממבט ראשון", אי אפשר היה להתעלם מהחיבור המידי בין דקלה דאיטי לאלון עייני. הניצוץ ביניהם נמשך כל הדרך אל רחבת הריקודים, ומשם לרגעים קטנים ורומנטיים בדרך אל סוויטת המלון, בה גילו שהם יטוסו לירח דבש מפנק בברצלונה. בזמן שהשניים היו עסוקים בלהכיר אחד את השנייה, האורחים והמשפחות איחלו להם בהצלחה בהמשך הדרך, וגם חשפו פרטים שלא ידענו עליהם.

 "אני ואלון שירתנו ביחד ביחד בצבא שלוש שנים", סיפר צחי אשכנזי שהתמודד בריאליטי "האח הגדול", והודה שבמהלך השירות תהה לגבי הנטייה המינית שלו: "בהתחלה כל הצוות חשב שהוא... את יודעת. כי לא היו לו יותר מדי חברות". אם חשבתם שזה נעצר שם, אז לא, כי גם לגבי הכלה היה לו מה להגיד: "היא סמנתה פוקס התימנייה". 

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

בצד שלה גם פירגנו לחתן, והודו: "היה כיף להכיר את החתן, סוף סוף אחרי כל השושו שהיה עד עכשיו". אמנם הכל נשמר בסוד, אבל נראה שבסופו של דבר כולם מרוצים: "הוא בחור משעשע, נראה עם ראש על הכתפיים". אחרי שהאורחים נהנו בחתונה, והדינמיקה בין בני הזוג עלתה על הגל, נראה כולנו את התהליך שדקלה ואלון יעברו  במשך 42 יום, שבסופו יחליטו האם להמשיך יחד או להפריד כוחות. שיהיה במזל.

כתבת: ורד פוליאק

צלם: שי מדמון

עריכה: אורי סתיו

הפקה: דנה מדמון

במאי עריכות: דור אברבוך


"חתונה ממבט ראשון": מוצ"ש ב-21:15, קשת, ערוץ 12