בת אל לוי ויוגב אלקיים עברו לגור יחד בבית של האחרון במושב תאשור, ובינתיים נראה שהחיבור ביניהם רק הולך ומעמיק. אלא שכבר בחתונה של השניים, ראינו עד כמה המשפחה של החתן דומיננטית, ועכשיו הגיע הזמן של המבחן האמיתי - ארוחת ערב עם משפחת אלקיים. "היא צריכה להבין שיש לי קשר מאוד טוב וחשוב עם המשפחה שלי, קשר שמאוד משמעותי לי בחיים", הסביר יוגב במהלך המפגש של בת אל עם הקרובים אליו, בפרק הבא של "חתונה ממבט ראשון", שישודר במוצ"ש ב-21:15 (קשת 12).

"בת אל הבינה את זה כבר מההתחלה", הבהיר יוגב וסיפר מה בדיוק מצא חן בעיניו בכלה שלו: "אהבתי לראות את החיבור שלה לילדים. אני צריך להתחבר אליה, והיא צריכה להתחבר אליי". אפשר להודות שאנחנו מופתעים שיוגב כבר מתייחס לנושא הילדים, אבל נראה שגם מהצד של הכלה זה מגיע: "יוגי, מתאים לך אחת כזאת קטנה", זרקה לו בת אל בזמן ששיחק עם האחיינית.

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

בזמן שהשניים שמרו על האחיינים, אחותו של יוגב, נטלי חזן, הביעה את דעתה על הקשר בין הזוג הטרי: "בת אל מהממת, אף פעם לא חשבתי שזה הסגנון של יוגב, אבל אולי באמת זה מה שמתאים לו. אני רואה יוגב אחר שלא ראיתי עד היום, זאת באמת בחורה לחתונה". נראה שגם אחותו השנייה, ליאת אלקיים, מסכימה איתה, ואפילו הצליחה להפתיע אותנו עם אמירה לא צפויה: "הבן אדם מאוהב. בת אל ברור לי, יש לה על מה, אבל יוגב מאוהב".

מה עוד קרה במפגש עם המשפחה של יוגב, ואיך יראה המפגש של הזוג החדש מתחת לחופה? גלו בפרק הבא של "חתונה ממבט ראשון", שישודר במוצ"ש ב-21:15, בערוץ קשת 12.


"חתונה ממבט ראשון": מוצ"ש ב-21:15, קשת, ערוץ 12