החלק הראשון של רגעי ההחלטות ב"חתונה ממבט ראשון" מאחורינו, ושני זוגות כבר הגיעו להכרעה. בת אל לוי ויוגב אלקיים, בחרו להמשיך בתהליך יחד, ואילו עידו חמדי ואורטל יהלומי הפרידו כוחות והלכו איש איש לדרכו. אמנם לא ראינו עדיין את ההחלטה של צוקית אשכולי ודודו כהן, אבל היום (21:15, קשת 12) סוף סוף זה יקרה.

עד שנגלה מה הבחירה של הזוגות הנותרים, נזכיר לכם שאת בת אל ויוגב הכרנו ראשונים מתחת לחופה, שבה הם כמובן הכירו גם כן לראשונה. מהרגע הראשון היה חיבור מהצד שלו, אבל בת אל הודתה שהוא דווקא לא הטעם הרגיל שלה בגברים. בסופו של דבר, שניהם נתנו צ'אנס אמיתי לקשר, ומיום ליום אפשר היה לראות את ההתקרבות.

לכן, לא מפתיע שברגע ההחלטה, בת אל ויוגב כבר ידעו טוב מאוד מה תהיה התשובה שלהם, והראשונה אפילו כתבה מכתב שתיאר את הרגשות שלה. "התחלנו את המסע הזה כשני זרים", היא פתחה בהתרגשות ופנתה ליוגב, "בלי ידיעה לקראת מה פנינו מועדות אך כשני אנשים מאוד אמיצים ומשוגעים, נחושים בדעתנו שזה הדבר הנכון ביותר עבורנו בנקודת זמן זו בחיינו".

"לאחר שראיתי את החיוך הכובש שלך והרגשתי את האנרגיה סביבך, הבנתי מהר מאוד שלצידי עומד בן אדם מיוחד, אמיתי, עם שמחת חיים פנומנלית. כל החששות שליוו אותי במהלך הימים שקדמו לחתונה התמוססו להם אט אט והרגשתי ביטחון עצום לעמוד לצידך יש בינינו כל כך הרבה קווי דמיון וגם שוני, שמחברים אותנו ומעצימים את הקשר בינינו יום יום", בת אל המשיכה.

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

"יש לך יכולת מדהימה להקשיב, להכיל, לרגש, לאהוב ולתת ועל כך אני מודה לך. זכיתי בפרטנר ובעל מדהים לתהליך הזה, בחברות אמיתית לחיים ובהליכה למסע שרק מתחיל היום. איני יכולה לתאר במילים את האושר, הביטחון והשלווה שאתה משרה עליי ואת האהבה שמתפתחת לה יחד איתך. אני מאמינה שיש לנו את כל הכלים הנכונים להמשך החיים, לצבירת חוויות אינסופיות, להקמת משפחה מדהימה, חברות אמיתית טהורה וטובה, מכאן, השמיים הם הגבול. מחכה להמשך חיינו ביחד, שלך תמיד". פייר? התרגשנו.