כבר מירח הדבש של בת אל לוי ויוגב אלקיים, היה ברור שיש עניין גדול שעומד על הפרק - המגורים בניו יורק. בכל פעם שהשניים התחילו לדבר המרחק הפיזי, נראה שהוא הראה את אותותיו והקרבה ביניהם התחילה להיסדק. זאת גם הסיבה שדני פרידלנדר הציע להם להניח את הנושא בצד, עד לנקודה שבה ירגישו קרובים יותר ובשלים לדבר על העתיד.

האם העתיד הזה כבר כאן? מי יודע, אבל מה שבטוח הוא שבפרק הבא של "חתונה ממבט ראשון" (הערב ב-21:15, קשת 12), שיחת טלפון אחת מניו יורק מציפה את עניין המרחק שוב. אלא שהפעם, נראה שהם דווקא מצליחים להתמודד על הצד הטוב ביותר.

"קיבלתי טלפון מארה"ב בקשר לדירה שלי, שאלו מתי אני חוזרת אז אמרתי להם שאני לא יודעת בינתיים. היה לי כרטיס לשבוע הבא", פתחה בת אל את הנושא, "כשאני קניתי את הכרטיס, הייתי בידיעה שאני חוזרת כי לא נמצאה לי התאמה". כאן, יוגב החליט לעקוץ אותה בשאלה: "למה, את לא חוזרת שבוע הבא?", ובת אל, שלא התכוונה לוותר בקלות, זרקה לאוויר: "אולי אני צריכה באמת".

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

כמובן שהכל בהומור, ואפילו יוגב הודה שהוא מבין את המצב: "משום מה, בת אל קבעה שהיא חוזרת עוד מעט, אוטוטו, היא לא ידעה שאני בא לפה כדי לבטל לה את הכרטיס. אני מבין את בת אל כי אני יודע שזה חסר לה, ואני גם רואה את זה עליה, זה נותן לי עוד יותר מוטיבציה להבין שיש פה חיבור שהוא יכול להגיע רחוק".

אנחנו עוד לא יודעים עד כמה רחוק, אבל בינתיים נסתפק במחמאה שיוגב זרק לבת אל, ולגמרי המיסה לנו את הלב: "לא אומר את זה סתם, אבל מיום ליום את נראית לי יותר ויותר יפה". מה עוד קרה שם? גלו בפרק הבא של "חתונה ממבט ראשון", שישודר הערב (שני) ב-21:15, קשת 12.


"חתונה ממבט ראשון": הערב (שני) ב-21:15, קשת, ערוץ 12