כתבת: רותם אלון | הפקה: ליהי פיין | צילום: שי מדמון | עריכה: תמר גורן


לכבוד הפרק האחרון של "חתונה ממבט ראשון", נפגשו המשתתפים להקרנת סיום במסעדת "פריים" ברמת החייל, שחתמה את העונה עם טעם מתוק של זוגיות. רותם אלון הייתה שם כדי לשמוע על ההתפתחויות האחרונות, ותאמינו לנו שיש הרבה כאלה. טל ואחווה למשל, כבר חשפו את פינג פונג הפרידה ביניהם, אבל עכשיו מסתבר שלמרות הזוגיות הם עדיין גרים בדירות נפרדות: "רוב הזמן אנחנו גרים ביחד וישנים ביחד", סיפר טל, "אבל לכל אחד יש את הפינה והמקום שלו".

>> מחפשים את ההתאמה המושלמת? הירשמו עכשיו לעונה הבאה של "חתונה ממבט ראשון"

נראה שגם יעל ותומר מצאו סוף סוף את הפינה והמקום שלהם, כשאפילו האקסית המיתולוגית מהתכנית, עדי, פירגנה לזוגיות הטרייה ונתנה כמה טיפים מחזקים: "זה ממש לא מוזר. אני מקווה שיעל אוהבת לחלוק, היא גם לא מעשנת אז זה מקל עליה ממש". מעשנת או לא, זה כנראה לא באמת משנה, כי ממה שהצלחנו לראות הזוגיות בין השניים דווקא מתקדמת לכיוון הנכון.

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

>> לוח שידורים ערוץ 12

"אני ותומר גרים אחד מול השני כבר במשך שנה", פתחה יעל על איך הכל התחיל עם בן הזוג הנוכחי, "לא ידענו את זה. ואז ככה קראתי לו 'תומר', והוא לא הבין מי אני כי הפרק שלי עדיין לא היה, ופשוט היה לנו הרבה על מה לדבר. משם זה התפתח לזוגיות". גם מיקאלה ואלי פיתחו, כל אחד בגזרתו, זוגיות סודית בתקופה האחרונה, היא חזרה אל האקס המיתולוגי, והוא עם שירה, מאמנת הכושר שאוהבת סרטי דיסני אפילו יותר ממנו.

בגזרה של רלי ואלעד, ראינו הרבה פרגונים, גם כשהכלה לשעבר סיפקה לנו קצת פרטים על החדש שלה. "הוא מאמי אמיתי, וכרגע השם שלו זה מאמי. אני אחשוף אותו כמו בסיפור של מיץ פטל, לאט לאט". אלא שלא הסתפקנו בזה, והחלטנו לסחוט עוד קצת את הלימון: "בן הזוג שלי מזכיר את אלעד בשם", הודתה לבסוף. אז לפני שאנחנו נכנסים לסשן של משחק ניחושים, כדי שנאחל לכל הזוגות בהצלחה, ונודיע חגיגית שאנחנו כבר מחכים לטבעת.

"חתונה ממבט ראשון": קשת, ערוץ 12