אפשר להגיד בפה מלא שאחת החוויות האינטנסיביות שאדם יכול לעבור, היא התהליך של "חתונה ממבט ראשון" (שלישי ב-21:00, ערוץ 12),. זאת לא רק ההיכרות הראשונה מתחת לחופה עם החתן או הכלה, גם המגורים המשותפים והעבודה על הזוגיות, הופכים את השגרה של המשתתפים ב-180 מעלות. רגע לפני שהחוויה הזאת מסתיימת עם בחירה גורלית שתקבע את המשך הקשר, ביקשנו מהמשתתפים לבחור את הרגע האהוב עליהם בתהליך. מוכנים לזה?

אחווה סיטבון

"הרגע שהכי אהבתי בתכנית הוא השנייה הראשונה שראיתי את טל! אני יודעת שזה בנאלי, אבל אנחת הרווחה שהייתה לי שם והקסם שקרה לנו, פשוט בלתי ניתנים להסבר במילים. כאילו ירדה איזו פיית קסמים ונגעה בנו. אני זוכרת שחשבתי על העינים שלו, כמה שהן טובות והורסות".

טל כוכבא

"הקטע הכי מיוחד מבחינתי היה כשהתעוררתי בוקר אחרי החתונה, בלי שכמעט הכרתי את אחווה. היה מאוד חשוב לה שאני אכיר את אבא שלה, שלא היה בחתונה עצמה, אז התקשרנו אליו בשיחת וידאו. שם הבנתי שזה אמיתי".

עדי גרדוס

"הקטע האהוב עליי זאת הסצנה שאני ותומר יושבים ורואים טלוויזיה בארוחת ערב. ממש צחקתי ממנה. הוא ממש מדגיש את הפערים שהיו בינינו – כשהוא רצה לראות פוליטיקה, והייתה את הכתבה על משפחות הפשע. אין דברים כאלה, זאת ממש קומדיה של טעויות. בכללי בפרק הזה, אני חושבת שהיה שם שינוי אצלי בחשיבה, איזו פתיחות שלי שלא הייתה עד אז שאהבתי".

תומר אביטל

"בשיחת הפרידה של עדי ושלי הטחנו זה בזו דברים קשים. אחרי כמה ימים לא פשוטים בהם לא תקשרנו, הרגשתי שאני חייב לפרוק הכל, וכך היה. אבל חוויתי בשיחה גם רגע נחת. כשעדי שילבה בדברי הביקורת שהטיחה בי את המילה 'בפועל' תיקנתי אותה שאומרים בַּפּוֹעל ולא בַּפוֹעל! (כלומר צריך לומר בפ"א דגושה). היא הסכימה אתי, והמשכנו לריב".

"זה היה רגע סמלי שבו יצא כבר תומר שמנסה לשנות אותה, במקום לקבל אותה כמו שהיא ולסמוך על המומחים. היפוך תפקידים, אמנם חסר משמעות, אבל במבט לאחור זה מאוד שעשע אותי, במיוחד כשהאקדמיה ללשון פרסמה על כך פוסט. אגב, שנייה אחרי שהמצלמה נסגרה הייתה הקלה וצחוקים, והלכנו לפתור תשחצים במיטה".

רלי לוי

"הסצנה שהכי אהבתי הייתה הטיול לנווה שלום. היה שם משהו קסום ורגוע, והגענו עם אנרגיות טובות. השקט והטבע אפשרו לנו להירגע מכל הטירוף, והחוויה מחוץ לבית תרמה לאווירה נעימה ולפתיחות".

אלעד שאמי

"אהבתי מאוד את הטיול לנווה שלום. שם ממש הרגשתי שאני יותר במקום הטבעי שלי, ושזה משחרר גם את רלי ומפייס בינינו".

יעל פולקמן

"הקטע שהכי אהבתי הוא טיול השקיעה שעשינו ליד קנדי, סמוך לעמינדב, והסרט שראינו אחריו – "וונדר וומן". הנסיעה מהעבודה הייתה באור יום, אז היה הרבה יותר נעים. כיף להרגיש ששינוי קטן של שעה יכול לעשות כזה הבדל, שסוף סוף חיים ראה אותי עם אנרגיות".

חיים מאיירס

"הרגע האהוב עליי הוא היום השני בירח דבש – כשעלינו להר והיה ערפל מסביב. ישבנו והסתכלנו על הנוף, על העננים ודיברנו על העתיד, היה שם משהו קסום".

מיקאלה גוטנמכר

"הכי נהניתי בירח הדבש במונטנגרו. אני בן אדם שמאוד אוהב לטייל בעולם, לגלות ארצות חדשות ולהיחשף לתרבויות שונות. מונטנגרו יפיפייה, המוזיקה שלהם שמחה וכיפית, אפילו הצטרפנו למעגל ריקודים ספונטני באמצע הרחוב. לדעתי, אלה הימים שהכי נהניתי ואזכור אותם לטובה מכל החוויה המטורפת הזו. אני חושבת גם ששנינו היינו הכי משוחררים ובלי לחצים שונים מהסביבה, אז פשוט נהנינו מהטיול עצמו".

אלי ביז'אווי

"אני ממש התרגשתי ברגעים שלפני הצעידה לחופה, לא יכולתי לחכות להיות נשוי ולבנות חיים משותפים ביחד. באמת האמנתי שלא משנה מי תגיע, המומחים ישדכו לי מישהי שתתאים לי. הרצון שלי להיות בעל היה כזה חזק, שזה מה שהכי זכור לי לטובה".

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

>> לוח שידורים ערוץ 12

"חתונה ממבט ראשון": פרק ההכרעה הגורלית בשלישי, ב-21:00, קשת, ערוץ 12