ב-30.10 תנחת בישראל תוכנית הריאליטי הנועזת מכל, "חתונה ממבט ראשון", שתשודר החל מה-4.11 רק בערוץ קשת 12 החדש. התוכנית תפגיש בין שני אנשים זרים מתחת לחופה, ומיד לאחריה אלו יעברו לגור יחד למשך 6 שבועות, 42 ימים, עד לרגע ההכרעה הגורלית, בו יחליטו האם להמשיך בנישואים או להיפרד. רגע לפני שזה קורה, יצאנו לעולם הגדול כדי לבדוק איך זה עובד שם. מרגעי החרטה הראשונים ועד להמשך הנישואים המיוחל, אלה הרגעים הגדולים מסביב לעולם. 

>> הטלוויזיה של ישראל עוברת לערוץ 12: כל מה שצריך לדעת לקראת הפיצול של ערוץ 2

ארה"ב: דאג וג'יימי - רגע הפגישה

אין ספק שהזוג המפורסם ביותר שיצא אי פעם מ"חתונה ממבט ראשון" הם דאג וג'יימי, דווקא בגלל סיפור האהבה המרשים שהתפתח לעיני המצלמות. ברגע החופה, כמו שתוכלו לראות בסרטון למטה, ג'יימי הייתה בטוחה שעשתה את הבחירה הגרועה בחייה. למה? כי במראה הראשוני דאג לא משך אותה כלל. למרות החששות היא הסכימה להינשא לו, ואחרי חודש של מגורים יחד, השניים החליטו להמשיך בחיי הנישואים עד עצם היום הזה. למעשה, לשניים נולדה בת לא מזמן, ולכן כל שנותר הוא לאחל להם שיהיה במזל.

אוסטרליה: ג'ונתן ושריל - אורחת בחתונה מתוודה בפני ג'ונתן שהיא אוהבת אותו

אם יש חוק אחד שידוע בעסקי החתונות, הוא לא להזמין את האקסים ליום החתונה המרגש. במידה וכבר עברתם על החוק המדובר, כדאי שתתכוננו לצרות שבאות בצרורות, כי היום המאושר בחייכם עלול להיגמר בדמעות. ולא, הן לא יהיו מאושר. החתן התמים בסרטון למטה, בכלל לא החשיב את האורחת המתלהמת לאקסית, אבל זה לא מה שמנע ממנה להגיד את כל מה שהיא חושבת על הזיווג הטרי. אולי עין הרע באמת עבדה כאן, כי אחרי חודש של מגורים משותפים, השניים החליטו לפרק את החבילה ולא להמשיך יחד. 

ניו זילנד: ברט ואנג'ל - ירח דבש נחמד

אין ספק שלנסוע לירח דבש עם זר מוחלט יכול להיות עניין מלחיץ, אבל לא זה המקרה אצל ברט (34) ואנג'ל (26), שמהרגע הראשון הרגישו את החיבור ביניהם. למרות פערי הגיל, השניים גילו עד כמה הם דומים זה לזו, במיוחד כשהדבר נוגע לחוש ההומור המשותף. העתיד ביניהם עדיין לא ידוע, שכן זוהי רק תחילתה של העונה הראשונה בניו זילנד, שהחלה את שידוריה בספטמבר האחרון.

בריטניה: אדם וקרוליין - ריב בירח הדבש

לא כל ירח דבש דומה זה לזה. הזוג בסרטון למטה אמנם העביר כמה ימים רומנטיים במיוחד, אבל נראה שסף העצבים עלה בוקר אחד, עוד לפני הקפה המיוחל. זה התחיל כשהבעל שכח להזמין את ארוחת הבוקר, והמשיך בחוסר האחריות שלו כששכח לנעול הדלת. אבל הפתיל הקצר של הכלה לא הרתיע אותו, ודווקא השקט וההבנה שלו הם שחיברו אותם יחד אחרי כמה שעות בודדות. הוא אפילו לא התבייש להודות שכבר פיתח אליה רגשות חזקים. בסוף התכנית, הזוג המשיך יחד בחיי הנישואים, אבל אחרי חמישה חודשים התפצלו הדרכים והם בחרו להתגרש.

ארה"ב: ג'ייסון וקורטני - רגע ההכרעה

בנוסף לדאג וג'יימי, גם הזוג הזה ידוע בארה"ב, בעיקר בשל העליות והמורדות של הקשר ביניהם. איך? תוכנית הבת "חתונה ממבט ראשון: השנה הראשונה", תיעדה את הרגעים התחלתיים של הזוג המאושר. לשאלתכם, הם עדיין יחד, למרות שעברו כמה חוויות קשות יחד, שכמעט הובילו לפרידה. אלא שהמומחים עזרו להם להתגבר על הקשיים, ובונוס נוסף היה העובדה שיכלו להסתכל על ההתנהגות שלהם מהצד. יש מצלמות, זוכרים?

לוח שידורים קשת 12. כל הפרטים

>> יש לכם תמונת חתונה מקורית? שתפו אותה בעמוד הפייסבוק של "חתונה ממבט ראשון" ותוכלו לזכות בארוחה זוגית מפנקת

"חתונה ממבט ראשון": פרק הבכורה ב-30.10 ב-21:00, והחל מה-4.11 רק בערוץ קשת 12 החדש